Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Counter Strike 1.6


Guest Paulius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5725 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Paulius

Counter-Strike 1.6

CS žaidime, siužeto kaip ir pasakyti galima, nėra, tačiau kažkokia užuomazga yra, bet labai plonytė. Jūs žaidime esate specialiūjų situacijų būrio karininkas ir jums reikia iššaudyti visus teroristus aplink teritoriją. Kažkaip, ne kaip skamba, bet tačiau tai BE GALO įdomu. CS, tai nėra eilinis FPS, tai...kažkas daugiau, ko dar niekados nebuvau patyręs...

Žaidime, taip pat galite žaisti už teroristus, kurių užduotis irgi manau yra aiški - "taškyk visus priešus!". Na primityvu, bet kaip sakiau įdomu. Tad apie siužetą, jau manau baigiau.

"OMG", kiek daug lavonų!...

Kalbant apie žaidimo gameplay'jų, tikrai yra daug ką pasakyti, tačiau neužtektų tam vietos. Visas žaidimo gameplay'jus yra tiesiog perki ginklus -> šaudai -> miršti -> perki ginklus ir t.t. Žinoma žaidime yra ir įdomesnių dalykų. Pavyzdžiui būnant policininku, išminuoti bombą, kurią padėjo teroristai. Tai įdomu, tačiau džiaugsmingą akimirką minuojant bombą, gali sugadinti vienintelis ir labai skausmingas "headshot'as" tiesiai į makaulę. Tai žinoma kartais nervina, tačiau juk tai FPS :-).

Žaidime nėra single-player, nes kaip jau sakiau, nėra tiesios siužeto linijos. Tačiau galime mėgauti šio žaidimo pažiba - MULTIPLAYR'IU internete. Tiesa pasakius, žaidimo MP ir laiko CS populiarumą ir įdomumą. Turbūt dabar, kai kurie skaitydami tekstą ir šia pastraipą apsiverkė ir pabėgo, kad nėra single-player'io. Na, ne taip jau blogai viskas ir atrodo. Visu pirma, galite susikurti LAN žaidimo, savo serverį (tai padaryti nesunku) ir tiesiog įsikeliate "botus" ir žaidžiate. A beje jei kas dar nežino kas yra "botai", tai tiesiog žaidimo valdomi veikėjai, kurių DI nėra itin geras, beje jie turi "autoaim", su kuriuo į Jus, iškarto nusitaiko automatiškai ir gali lengvai "patiesti". Na, bent jau man, kuo daugiau sunkumo, tuo daugiau įdomumo.

Dabar manau pereikime, prie žaidimo MP. Ištikrųjų, atrodo, kad jį žaisti yra labai "faina", tačiau taip man bent jau nėra. Pavyzdžiui naujokas CS žaidėjas pirmą kartą įsijungęs MP, turbūt greitai išjungs žaidimą, nes tiesiog neturės įgudžių tam, nes kiek aš žaidžiau MP, tai daugelis CS MP žaidėjų yra tiesiog įgudę ir "daro headshot'us". Nors galbūt ir ne, nes kai apsilankau, kas antrame serveryje, turbūt sutinku, po 2 "cheaterius", kurie naudoja kodus (kurie nelabai leistini MP) ir tiesiog naudoja "autoaim", kuris kaip sakiau nusitaiko kaip botas, tiesiai Jums į galvą automatiškai. Na, nelabai malonu, kai žaidi su žmonėmis, kurie naudoja CS liaudyje vadinamus "čytais" :-).

"Botas" įstrigęs sienoje bando bėgti...

Pakalbėkime apie žaidimo grafiką. Na žaidimas sukasi ant Half-Life pirmosios dalies varikliuko ir nėra itin gera. Tačiau CS ginklai, sienos, aplinka yra tiesiog puikiai detalizuota, tačiau kartais nervina, kai įstringi tarp sienų arba "botas" "įlenda" į sieną. Žinoma čia jau taip tariamų "bug'ų" problemos, bet labai gadina žaidimo įvaizdį. Na, šiaip nėra ką daugiau ir papasakoti apie grafiką...

HEADSHOT!...

Žaidimo garsas yra turbūt geriausias dalykas, po gameplay'jaus. Tiesiog pilna komandų, su kuriomis gali susisiekti su savo būrio draugais. Pavyzdžiui - "Stick Together Team" ir tuomet visi būrio draugai, jus lydės iš paskos. Yra ir daugiau, bet tai mano daugiausiai naudojama komanda...:-). Ypač labai patinka tas garsas "Headshot!", kurį ištaria kažkas anapus ekrano, kai pataikote priešininkui į...galvą. Na kiek girdėjau, garso takelio ar dainų, nėra žaidime, tačiau puikūs grasai, efektų garsai ir kt.

Valdymas...

Jokių priekaištų, kaip hal-life. Nors kartais, reikėjo keisti mygtukų parametrus.

Išvada:

Puiki to meto modifikacija, išlikusi iki dabar ir peraugusi į žaidimą CS: Sourse. Puikus MP, LAN žaidimas, grafika ir žinoma mano geriausias "headshot!" :D. Tiesiog BŪTINA bandyti visiems FPS gerbėjams ir žaidėjams, nors jau matyt mažai sutiksi žmonių, kas nebandė.

VERDIKTAS - 95 %. Tai turbūt didžiausias žaidimo balas, kokį esu skyręs savo peržaistiems žaidimams. Jei nebūtų kelių grafikos klaudų, išviso būtų maksimalus vertinimas, tad visas šis balas, manau yra sutelktas į žaidimo įdomumą.

1201728144_cs.jpg

Reikalavimai

pentnium III / 256mb of ram / 32mb vaizdo plokste

del ram gal ir klystu nzn

Straipsnių rašymo savaitė: +4

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Guest Paulius
Žaidžiu 6 metus su pertraukom :) Man jis nenusibosta :D

Man pvz ne kiek neatsibosta nes krc tiek daug su tuos cs gali padaryti tai omg map kurti, plunginus kurti,modelius ir wisa kita

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

as Ir losiu jau du 2 metus ir tikrai tas kas waro ant cs ir sako kad cs gavno jie tiesiog nelose ir nemoka lost labai idomu nenusibosta ir noris kuo daugiau ir taikliau saudyt statyt hs ir taip toliau . cSe yra daug idomiu modu dead mode superhero mode ir zombie infection mode gungame mode daefault bunny hop mode long jump mode kury as dabar mokausi kuo ilgiau losi tuo geriau ismoksti moduose lost ir simoksti bhop ir long jump wienu zodziu ka tik nori dar man cs ilgai neatsibos sekmes fragint labusai.com nariams ir kuo smagiau

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as Ir losiu jau du 2 metus ir tikrai tas kas waro ant cs ir sako kad cs gavno jie tiesiog nelose ir nemoka lost labai idomu nenusibosta ir noris kuo daugiau ir taikliau saudyt statyt hs ir taip toliau . cSe yra daug idomiu modu dead mode superhero mode ir zombie infection mode gungame mode daefault bunny hop mode long jump mode kury as dabar mokausi kuo ilgiau losi tuo geriau ismoksti moduose lost ir simoksti bhop ir long jump wienu zodziu ka tik nori dar man cs ilgai neatsibos sekmes fragint labusai.com nariams ir kuo smagiau

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Taip sutinku, kad jis geras game, bet ne man nes kiekvieno skonis skirtingas ir nemanau, kad jis visiems patinka, bet sutinku, kad daugumai. Man pvz nepatinka tokio tipo žaidimai :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5725 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...