Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4908 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visi, tai tu? O aš ir nenoriu būti kam nors įdomus. :))) Man to nereikia. Aš ne čia, ateinu ~10-15 min per dieną :D

Aha, daugiau pisk protą 13metį :)

Ir gali nepisti kad tau 15. Prieš metus buvai sakes kad tau 12metų buvo ( ar 13 ) ne tame esme, visvien per metus negalėjai iškart iš 12 ar 13 m. peršokt į 15m.:D

Pisa protis mažas.

Baiginėju OT.

Stumi ant žmonių, nors neesi mates jų darbus. Tai gali pridūst, ir valint iš šio forumo toli toli. Neman vienam tu neįdomus. + Laikai save "PRO MAPPERIU" nors iš esmes, tavo mappai baisį. :) Mano systrą 6m. sumapintu geriau.

graphic.png


 


 


 


Aha, daugiau pisk protą 13metį :)

Ir gali nepisti kad tau 15. Prieš metus buvai sakes kad tau 12metų buvo ( ar 13 ) ne tame esme, visvien per metus negalėjai iškart iš 12 ar 13 m. peršokt į 15m. :D

Pisa protis mažas.

Baiginėju OT.

Stumi ant žmonių, nors neesi mates jų darbus. Tai gali pridūst, ir valint iš šio forumo toli toli. Neman vienam tu neįdomus. + Laikai save "PRO MAPPERIU" nors iš esmes, tavo mappai baisį. :) Mano systrą 6m. sumapintu geriau.

Matai žmogau, tu esi sančio, kuris yra šūdas mano akyse, supranti? Su savo sese- visiškai nusišnekėjai, atsakau, kad ji to MTA instaliuoti pati nesugebėtų. Nelaikau savęs PRO, nelaikau ir lievu. Nėra PRO mapperių, yra tik geri mapperiai ir idiotai, kurie dar nemoka mappinti. Taip, kad gali susikišt visas savo nesąmones į vieną gražią vietą, visiškai neįdomus man esi su savo sapalionėmis.

Matai žmogau, tu esi sančio, kuris yra šūdas mano akyse, supranti? Su savo sese- visiškai nusišnekėjai, atsakau, kad ji to MTA instaliuoti pati nesugebėtų. Nelaikau savęs PRO, nelaikau ir lievu. Nėra PRO mapperių, yra tik geri mapperiai ir idiotai, kurie dar nemoka mappinti. Taip, kad gali susikišt visas savo nesąmones į vieną gražią vietą, visiškai neįdomus man esi su savo sapalionėmis.

:DDD Nesugebės užinstalioti MTA. Čia grynai nusišnikėjai... :DD Ką ten instaliot ? :) Spausti NEXT NEXT NEXT ir vsio????.

PFF, baiginėju su šūdo kalba.

graphic.png


 


 


 


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4908 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...