Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4904 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Koks žemėlapis?  

32 balsai

  1. 1. Koks žemėlapis?

    • SanFierro
      17
    • Kaimeliai
      15


Recommended Posts

Reikalui esant galima abu sujungt, jeigu zaideju yra.

Nekalbėk nesamonių :D Žinai kiek žaidėjų reikia norint abu sujungti? Maždaug 700, kad nornaliai gautusi.. O tokių serverių Lietuvoje nėra, beto norint užsidėti daugiau negu 500 slotų reikia turėti spec. klientą kurį galima gauti iš SAMP kūrėjų.

O kalbant apie MAP, tai galiu pasakyti apie visus ką manau:

San Fierro - niekada nekurčiau serverio San-Fierro mieste (nebent kurčiau ir labai stipriai jį ardyčiau t.y trinčiau originalius objektus) nes pats miestas jau labai daugeliui yra atsibodęs.

Los Santos - mano manymu tai vienas geriausių pasirinkimų, jeigu turi iškarto didesnę dalį žmonių, kurie laukia serverio. Miestas geras, ypač yra gerų vietų iš kurių galima padaryti laabai gerus dalykus

Las Venturas - Pats pasirinkau šį miestą (mano įdėja ne skripto atžvilgiu) šeip galiu pasakyti tas pats kas ir su Los Santos, miestas didelis, todėl reikia iškarto turėti daugiau žaidėjų norint čia paleisti serverį. Nes dabar net su 150 žaidėjų nėra labai miestas toks ir pilnas, atsimenu per rekordo siekimą visą vakarą laikėsi ~250 žaidėjų, tada jau iškarto pilnesnis. Manau tau šitas miestas bus blogas pasirinkimas.

Kaimeliai - Geriausias pasirinkimas naujam projektui, nėra dideli. Bent 70 žaidėjų ir tie miesteliai jau galima sakyti yra pilni.

logo.png

Jei nežinojei eidavo objekto matomumą nustatyti kuris ankščiau buvo max 300. dabar neribotas.. Turėjau omenyje kad iš toliau pastatus rodytu jei kurtai naują miestą....

Ne, nezinojau zinok, visai durnas esu ir sneku as cia nesamones.

Aisku, kad zinojau, serva kuriu as ir nezinau koks objektu Draw Distance limitas ^^ Tu parasei "0.3x versijoje bus imanoma nustatyti objekto matomuma" tai pazodziu isvertus iseina, kad iki 0.3x objektai buvo matomi arba nematomi, random ^^ Vienu zodziu nesvarbu. Cia ne to atejau as.

Nekalbėk nesamonių :D Žinai kiek žaidėjų reikia norint abu sujungti? Maždaug 700, kad nornaliai gautusi.. O tokių serverių Lietuvoje nėra, beto norint užsidėti daugiau negu 500 slotų reikia turėti spec. klientą kurį galima gauti iš SAMP kūrėjų.

O kalbant apie MAP, tai galiu pasakyti apie visus ką manau:

San Fierro - niekada nekurčiau serverio San-Fierro mieste (nebent kurčiau ir labai stipriai jį ardyčiau t.y trinčiau originalius objektus) nes pats miestas jau labai daugeliui yra atsibodęs.

Los Santos - mano manymu tai vienas geriausių pasirinkimų, jeigu turi iškarto didesnę dalį žmonių, kurie laukia serverio. Miestas geras, ypač yra gerų vietų iš kurių galima padaryti laabai gerus dalykus

Las Venturas - Pats pasirinkau šį miestą (mano įdėja ne skripto atžvilgiu) šeip galiu pasakyti tas pats kas ir su Los Santos, miestas didelis, todėl reikia iškarto turėti daugiau žaidėjų norint čia paleisti serverį. Nes dabar net su 150 žaidėjų nėra labai miestas toks ir pilnas, atsimenu per rekordo siekimą visą vakarą laikėsi ~250 žaidėjų, tada jau iškarto pilnesnis. Manau tau šitas miestas bus blogas pasirinkimas.

Kaimeliai - Geriausias pasirinkimas naujam projektui, nėra dideli. Bent 70 žaidėjų ir tie miesteliai jau galima sakyti yra pilni.

Hmm, sakai nekalbet nesamoniu... tu katik parasei apie kitus miestus nuomones, dabar paziurek kokio dydzio yra LS ir kokio dydzio yra SF sudejus su kaimeliais, neskaitant kelio vaziuojant ir dar katik pats pasakei ,akd surinkus 70 zaidjeu kaimeliai bus mazdaug pilni, tai jeigu pas mane dar ateis 430 zaidjeu tai reiskia kaimelaii bus jau masofke? Vnz pats parasei ir nusisnekejai :)

Ir prie ko cia 700 zaideju, sakykim sargas neturi 700 zaideju ir kazkada skaiciau, kad jie LS prijugne buvo ar dar kazka. (Nezaidzziu ten nezinau tiksliai) o del to spec. serverio del daugiau nei 500 zaidjeu, jeigu mokesi sneket tai ir gausi, bet cia greiciausiai ne tokiems kaip jus suprast.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4904 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...