Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Zaraza vs


PauliusV.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5219 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 43
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Zaraza | Delto nes Marciuksss kopijuoji nuo jo viska, nenoriu matyti to pacio darbo.. :|

Dėl šito vistiek 4:2 :lol:

-- Papildyta --

Aš nenoriu, nesąžiningai laimėt. 2 balsai nuo 1 žmogaus? Neeee... Jau geriau pralaimėsiu negu sukčiausiu. Ir nevadink manęs nesubrendusiu, pats pagalvok ką rinktaisi? Nesąžiningą pergalę ar likimo nulemtą sąžiningą kovą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zaraza | Delto nes Marciuksss kopijuoji nuo jo viska, nenoriu matyti to pacio darbo.. :|

Dėl šito vistiek 4:2 :lol:

-- Papildyta --

Aš nenoriu, nesąžiningai laimėt. 2 balsai nuo 1 žmogaus? Neeee... Jau geriau pralaimėsiu negu sukčiausiu. Ir nevadink manęs nesubrendusiu, pats pagalvok ką rinktaisi? Nesąžiningą pergalę ar likimo nulemtą sąžiningą kovą?

srr, nemaciau kad buvau prabalsaves katik istryniau savo zinute :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zaraza | Delto nes Marciuksss kopijuoji nuo jo viska, nenoriu matyti to pacio darbo.. :|

Dėl šito vistiek 4:2 :lol:

-- Papildyta --

Aš nenoriu, nesąžiningai laimėt. 2 balsai nuo 1 žmogaus? Neeee... Jau geriau pralaimėsiu negu sukčiausiu. Ir nevadink manęs nesubrendusiu, pats pagalvok ką rinktaisi? Nesąžiningą pergalę ar likimo nulemtą sąžiningą kovą?

srr, nemaciau kad buvau prabalsaves katik istryniau savo zinute :D

Atleidžiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu isvis net nemoki ijungt to Photoshop durneli. :)

:DDDDDDDD va cia tai sustumei ant manes :DDDDDDDDDDDDDD eidamas y darzeli geriau stumiau,cia tai ziauru...man gal db parsisiust Photoshop ir tau img numest?...beto as nedirbu su nereikalingom programom kaip photoshop,nu moketi aisku dirpt su ps nebus blogiau...as su adobe flash maker professional cs3 dirbu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu isvis net nemoki ijungt to Photoshop durneli. :)

:DDDDDDDD va cia tai sustumei ant manes :DDDDDDDDDDDDDD eidamas y darzeli geriau stumiau,cia tai ziauru...man gal db parsisiust Photoshop ir tau img numest?...beto as nedirbu su nereikalingom programom kaip photoshop,nu moketi aisku dirpt su ps nebus blogiau...as su adobe flash maker professional cs3 dirbu...

Čia gerą :D Mldc :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5219 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...