Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 7 įsigijimas


e3valdas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4132 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Nu tai parsisiunti kokius nors Windows iš interneto, ir suvedi originalų serial key. Aš turiu visų versijų nuo Windows XP iki Windows 8 2 metų legalius serial key.

O as turiu nuo win 2000 iki windows 8 (betkokios edition) pilnai veikiancisu "crack'us" - lygiai tas pats kas tureti legalius serial key tik gal but net daug geriau - nereikia leisti pinigu ir agali aktyvuoti betkokiam sutiktam zmogenui kuris tik papraso. :lol:

Redaguota , nario BoQsc
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

microsoft visual c++ tame linke buvo apgavai mane :D

-_- are u fucking kidding me??? mano kompe su ziburiu tokio dalyko nerasi, nes as jo nenaudoju, issivalyk kompa pagaliau nes matau nesigaudai kas kur kaip ir kada - maisaisi tarp failu. Ir kokio velnio as tureciau tave apgaudinet?

Duodu linka dar 1 val ir tegul visi kas nori isbando... veliau jis bus istrintas tam kad neprisiknisinetu prie manes ivairus "superlegalus zmones"

Redaguota , nario BoQsc
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Raktai labiau skirti visokioms įmonėms ir panašiai. Kol negaudo microsoftas visų piratėlių tai gali ramiai sedėti ir su crackinta versija. O šiaip manau, kad su legaliu raktu kur kas mažiau problemų, visi atnaujinima prieinami, programėlės, nemėto jokių genuinų ir panašiai. Vienu žodžiu sėdi ramus ir dirbi ar žaidi. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Raktai labiau skirti visokioms įmonėms ir panašiai. Kol negaudo microsoftas visų piratėlių tai gali ramiai sedėti ir su crackinta versija. O šiaip manau, kad su legaliu raktu kur kas mažiau problemų, visi atnaujinima prieinami, programėlės, nemėto jokių genuinų ir panašiai. Vienu žodžiu sėdi ramus ir dirbi ar žaidi. :D

Su situo crackintu taspats gi... kms aktyvacija... Gali daryt ka nori jokiu genuine erroru. Viskas veikia ir isbandyta, sedziu su jais jau gerus 3 men jei neklystu. Ir naudoju tai dar ant keliu kompu. Ir no problem kolkas.

Numesk linką į pm, nes katik pažiūrėjau, kad aš nieko net neparsisiunčiau bet kažką instaliavo.. šnd naktį užmesiu rep nes išnaudojau visus.

Linkas yra kitame praeitame komentare. -_-

Redaguota , nario BoQsc
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

rašo product key is blocked o kokį reikia pasiringti system ir server? kokį tu rinkaisi?

O ar systema gera pasirinkai (edition)? Paleidi programa su administratoriaus teisemis ?

rašo product key is blocked o kokį reikia pasiringti system ir server? kokį tu rinkaisi?

Toki kokia mano irasyta, o tu pasirink system tokia kokia pas taves irasyta, jei prie vieno kms hosto neprisijungia - megink kita, vienas is ju tikrai veiks.

Redaguota , nario BoQsc
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

paleidau admin teisėmis pasirinkau windows 8 ir serverį poto rašo tokį errorą: pavadinimas Windows Script Host o rašo tjp Activating Windows® Core edition (c04ed6bf-55c8-4b47-9f8e-5a1f31ceee60)... Error: 0xC004F074 The software licensing service reported that the computer could not be activated. No key managament service KMS could be conctacted. please see the application event log for additional information.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4132 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...