Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4933 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tautvex žiūriu labai jau kietu primeti ,kad gali su paprasta prgrama serveryje RR padaryti ? :DDDD Nu juokdarys esi ,o tai nesivadina nulaužimu tad vaikeli būk savo vietoje ,nes gali prisižaisti už tokias kalbas :)

Jis nesako, kad jis tai daro. Jis tik pasakė jog eilinį GM nulaužti lengva...

P.S. Tau kiek metų, kad vadini kitus vaikais?

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Tautvex žiūriu labai jau kietu primeti ,kad gali su paprasta prgrama serveryje RR padaryti ? :DDDD Nu juokdarys esi ,o tai nesivadina nulaužimu tad vaikeli būk savo vietoje ,nes gali prisižaisti už tokias kalbas :)

Taip aš primetu kietu ir ką tu man? Aš jokių programų nenaudoju, jeigu pats darai iš savęs pajuokos ženklą tai patylėk, trolis gymęs kitų nepaversi. :)

[10:34:59] . sako: Sveikas,gal reikia pagalbos su web?

[10:35:17] Tautvis sako: Labas, ne nereikia.

[10:35:30] . sako: Sekmės žlungant ;)

Jei taip primeti tai tokie greit gauna nusileisti ;DDD Geriau išeik į lauką pamatysi koks gyvenimas ir ką galima nuveikti ,o db užsiduxines ir filmų apie hackerius prisižiūrėjęs primeti dideliu vyru. Inspect- čia nerašė ,bet kituose temose grasino ir pc nulaužti ir t,t ,bet taip nieko ir nepadarė :)

Na nebent taip.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Jei taip primeti tai tokie greit gauna nusileisti ;DDD Geriau išeik į lauką pamatysi koks gyvenimas ir ką galima nuveikti ,o db užsiduxines ir filmų apie hackerius prisižiūrėjęs primeti dideliu vyru. Inspect- čia nerašė ,bet kituose temose grasino ir pc nulaužti ir t,t ,bet taip nieko ir nepadarė :)

Aš namuos tikrai visados nebūtų, mano laisvalaikio leidimas būna draugai, ir man dzin ką galvoja apie mane, aš esu neuždūhintas, ir manęs kieme niekas nedūhina, jeigu kalbi iš savo patirties tai apsiramink. Filmų apie hakerius tikrai nežiūriu tai nes man asmeniškai nėra tiek įdomaus, o kas rašė kad gali nulaužti kompiuterį, tai tas žmogus bandė iš savęs padaryti pajuokos ženklą.

[10:34:59] . sako: Sveikas,gal reikia pagalbos su web?

[10:35:17] Tautvis sako: Labas, ne nereikia.

[10:35:30] . sako: Sekmės žlungant ;)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4933 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...