Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Sanfr.lt


sunc.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4162 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Girdi, valkata, tu čia pats esi eilinis, nieko gero nesukūręs, kritikuoja kitus zaibys projektus, išeik į lauką, pravedink savo galva, tada prisėsk ir normaliai pachatinsim.

Vsio nebeidomus esi, o jei toks kietas ant bazaro esi parašyk man į skype mad_h3r0

Aš nesuprantu iš kur tokių atsiranda neužaugų. Žmogus parašė aprašyma, aš parašiau kritika ir tu užsistumiai. Tai čia gal tavo projektas? Jeigu tavo tai tavo serveris šiandien ilgai neišsilaikys už tokius žodelius, pasirūpinsiu jog tau nepavyktu tas beta startas. Dabar pamastyk logiškai, jeigu būčiau valkata čia tarp supergames forumo netupėčiau, jeigu aš esu eilinis tai matosi jog jau rimtai esi SA:MP auka, šiaip esu sukūręs tikrai normaliau už tave. :) Į lauka išeiti man nereikia, išeinu kaip reikia ir čia gali nesijaudinti. :P

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4162 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...