Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SFRLG.TABUX.LT


SFRLG

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip mat neseniai mes teasiradom. Taigi papasakosiu visą istoriją. Aš ir mano klasiokas sumanėm kurti servą, tik abu nemokėjom scriptinti, tada skypėj susiradom malonų žmogelį kuris mums padėjo, dabar mes štai siekiame vis geresnių rezultatų, tik gaila, kad webas šiandieną kątik atsidarė tai nieko nepaskelbėm. Tai nusprendžiau paplatinti. www.SFRLG.TabuX.LT Dizainas nėra pats geriausias, net ir man jis gan lievokas :D tai rytoj žadu pakeisti į naują, todėl nepykit dėlto. Vyksta dabar atrankos į prižūrėtojus. DPKT t.y. bus atrinkti 3 žmonės. Jie puslapyje gaus moderatoriaus sostą. Darbų nerašysiu, kaip pradėsiu atrankas į direktorius tada aprašysiu išsamiau. Gan trumpai ir drūtai kai sako :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...