Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

RLSG.LT :) Jau Cia :) Tik Tavo malonumui :)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4926 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, noriu jums pristatyti seną, bet tikrai dar nenurašytą serverį pavadinimu RLSG.LT

Ką gi rasite užėję pas mus? Ogi malonią administraciją, draugiškus žmones.Mes naudojame LTG GAmemode Bet jis yra editintas ir perdarytas musu :) atnaujinamas serverio šeimininko, visiems samp pasaulio veikėjams gerai žinomo veido, Klaustuko.

Mūsų serveryje vyrauja du pagrindiniai SA:MP miestai . Tai San-Fierro ( SF ) Registruojantis serveryje jūs galėsite pasirinkti , kuriame mieste norite žaisti .

Pagr. Administracija :

Saras_Pgr- Skripteris, serverio šeimininkas.

Marcius_Pgr - Pagr. administratorius.

Tony_Tom - Pagr. administratorius.

Serverio IP adresas: gta-host.lt:9736

Serverio webas: http://rlsg.lithuanianforum.com

Tik pas mus rasite unikalią VVP (vartotojo valdymo panelių) sistemą.

Serveris dirba: 24/7

Mūsų serverio rekordas : 10

Apie serverį: kadangi norime palikti intrigą, aprašysime tik kelias pagrindines sistemėles. Kadangi labai daug žmonių norėjo turėti kelias mašinas, mūsų serveryje ši idėja yra įgyvendinta.

Alkio sistema - tiesiog žaisdami praalkstate ir jums tai pranešama žinute apačioje ekrano. Norint pavalgyti reikia parduotuvėje nusipirkto maisto, kuris iškart atsiranda kuprinėje ir pavalgyti su tam skirta komanda (kuprinėje galima laikyti ne tik maistą, daugiau apie tai sužinosite atėję į serverį).

Apie darbus: Darbų su direktoriauspakvietimu yra net 15. 8 darbai su direktoriaus pakvietimu LS mieste , ir 7 darbai su direktoriaus pakvietimu yra SF mieste . Darbai be pakvietimo yra unikalūs tuom, kad jie nėra bereikšmis važinėjimas pirmyn ir atgal. Juose yra nustatyti checkpointai, už kuriuos uždirbate papildomų pinigų.

Paslaugos : Vips 2Lt/Men Vips 1/Sav Admin 5Lt/sav Admin 10Lt/Men

Vyksta Atrankos i Darbus webe :) Laukiam Serveryje :)

Greitu metu serveryje bus daromas dalinis UNBAN . T.y. - bus atblokuoti tie žaidėjai , kurie buvo užblokuoti ne dėl ,,Reklaminės" priežasties . Išsamesnė informaciją pateiksiu vėliau . Dalinio UnBan dieną , bus organizuojamas Naujo rekordo siekimas , bei event'ų vakaras . Tad sekite naujienas , ir nepraleiskite didžiausių LRG pasaulio įvykių .

Komentaru nereikia :)

560x95.png
(redaguota)

nulausi serva :D susirasiu per ip ir kojas sulauzisiu vaikas pamegok bsk ...

e tu *Myliu SuperGames.lt* vaikas pidere supistas nori problemu ?

nulausi serva ce kietas labai ane bote tu *Myliu SuperGames.lt* as pajunges antihack paraso ip kas bande nulausti serva pagal ta ip susirasiu supisiu galva arba mentus iskviesiu ir bus vsio vaikas *Myliu SuperGames.lt* tu ...

:D į pm parašė.

Redaguota , nario Yiin

nulausi serva :D susirasiu per ip ir kojas sulauzisiu vaikas pamegok bsk ...

Vaikeli tu vaikeli. Gi sakau žlūgsit greitai, ir jokių RCON flood, ar ką nors panašaus nenaudoju, bei jokių programų, yra kiekviename SA:MP didelė klaida, nuo kurio kiekvienas serveris lūžta, na yra tokių kurie apsisaugoja. Jeigu tu nori laužyti man kojas tai atvažiuok pas mane ereli, už ekrano kiekvienas būtų kietas ir vadintusi vaikas, jaučiu nežinai net ką reiškia vaikas, ir gali čia nevadinti jog esi ne vaikas, nes nemanau jog tavim kas nors patikės. :D Beto pats kaltas jog kuri temas netoje temoje, ir čia ne mano bėdos. Eik galva išsitrinti su muilu, o paskui į unitazą nusplauk, gal daugiau galvosi ką rašai.

[10:34:59] . sako: Sveikas,gal reikia pagalbos su web?

[10:35:17] Tautvis sako: Labas, ne nereikia.

[10:35:30] . sako: Sekmės žlungant ;)

Net su mentais jau grąsina, žiauru tokie. Jūs galvojat į jus atkreips dėmėsio kaip žaidžia kokie 1,5 žaidėjai? Pamirškit apie tokius dalykus, į jūsų pranešimus niekas nieko nežiūrės, nes nėra tolko čia jūs ginti, būtų projektas rimtesnis tada ir atkreiptu dėmėsį, ir jeigu tai būtų tai atvažiuotu į namus po kokių 1,2 mėnėsių. :D

[10:34:59] . sako: Sveikas,gal reikia pagalbos su web?

[10:35:17] Tautvis sako: Labas, ne nereikia.

[10:35:30] . sako: Sekmės žlungant ;)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4926 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...