Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Sarl.lt uzsuk platintas gm bet edit mani :)


Agurkas11

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Servo pristatymas :

Serverys yra sarl.lt web kuriamas su dizainu...Serveryje zmones ateje gaus 5k xp pirmi ateje i atrankas :) admin drk vip.. isrinksiu tik 2 adminus 3vipus serveryje nebus dalinama viskas is karto ziuresiu pagal aktyvuma jai praleisi daugiau laiko uz admina ar vipa uzimsi jo vieta nes man nereikia neaktyviu zaideju kurie isduoda serveri. Zmones serveryje tures 1350xp ir 45k lt ziurint ka pasirinksi narkomana vagy ar paprasta zmogu cia priklausys, nuo taves

Foto jai reikes ikelsiu veliau HOST kolkas nera tai noriu pranesti bloga zinia mano ip neisorinis taigi servas ant Hamachi.. zinau lievai , kad ant hamachi bet renku litus 3men. normaliam hostui , kad nelagintu . Iskart sakau sarl.lt yra eilinis bet pats editinau :) , bet ieskau gero script web. mapp. kur tikrai ismano daug ka apie servus man nereikia supermokancio man reikia normalaus paprasto mokanacio zmogaus kai tik tokie atsiras bus iskart hostas :). :) Skype: arvidas.kulboy

Pristatymas:

Darbai su pakvietimais:

1 Policija.

2. Armija.

3. Apsauga.

4. Taxi.

5. FBI.

6. Samdomi zudikai.

7. Tiuninginis.

8. Skelbejas.

9. Reporteris.

10. Extremalas.

Darbai be pakvietimu:

1. Limuzinai.

2. pizzaboy.

3. pilotas.

4. UAB tolimas kelias.

5. Siukslevezys.

6. Kelio valytojas.

7. furistas.

Stai tiek apie darbus :)

Noriu duoti hamachi link ip paswordus ir noriu priminti juk servas tikrai geras nemanikyt ,kad jau ant hamachi tai lievas kai uzsuksi i serva viska pamatysi kaip kas yra sf stotis pamapinta ir servas pascript link hamachi ir paswordai:

http://hamachi.en.softonic.com/

jums reikia sito http://hamachi.en.softonic.com/

atsisiunciame ir irasome tomet join ir vedame agurkas123456789 pass 123

ip:25.71.58.46:7777

Visa kita server :) uzeik nebuk abejingas nes tu reikalingas mum :) PGR.ADMINAS ARVYDAS_DARK

Redaguota , nario Agurkas11
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...