Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4947 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, taigi, paskutiniu metu nelabai turiu ką veikti, todėl galiu padėti jums tvarkyti gamemodus. :taika: Jūs tiesiog pasakot kokį GM naudojat, aš parsisiunčiu sutvarkau klaidas ir duodu jums. Padedu tvarkyti tik platintus gamemodus, kad poto nebūtų taip jog pavogė ar panašiai. :soka: Viską darysiu už dyką! Beto, mappint nemoku :mucha:

Rašykite šioje temoje, žinoma, pataisysiu tik tas klaidas, kurias mokėsiu, bet tikiuos padėt pataisyt visas, kokias tik jums reikės :)

Redaguota , nario haxelis

Atnaujinu SA-MP gamemodus už kelis litus sms žinutėmis (kainos mažos)

Geras hostingas.

http://www.vhost.lt/...er&user=zalkysx

Vienam žmogui naujinau TLG RPG gamemodą, tai jį duodu jums, tame gamemode padariau šiokius tokius atnaujinimus:

Sutvarkyta degalų sistema.

Sutvarkyta rida.

Sutvarkytas kontrabandininkų darbas.

Sutvarkytas ZERO RC verslo pirkimas.

Sutvarkytas furistų darbas.

Kažkiek pakeistas prisijungimas.

Sutvarkytas įėjimas į namus.

Sutvarkytas poliklinikos įėjimas/išėjimas.

Dabar rodys teisingai, kelintas esate registruotas narys.

Sutvarkyta komanda /komandos.

Ištrinti nereikalingi pickupai bei textdraw.

Sutvarkytas nuvykimas į aikštelę (kaip nusiperkate automobilį).

Žaidėjus dabar kickins normaliai ir po kick galės jungtis į servą.

Ottos salone bus galima nusipirkti ir motociklus.

Sutvarkytos gaujų bazės.

Sutvarkyti gaujų vartai.

Pakeisti brigados gaujos pickupai.

Sutvarkyta VIP rašymo komanda.

Įdėta radija, veikia tik automobilyje, iš jo išlipus nebegros.

Įlipus į automobilį pasinaikina textdrawas, kuris užstodavo dainos pavadinimą.

Sukurtas armijos darbas.

Apačioje textdravuose, nors ir turi telefoną, rašydavo jos neturi, dabar veiks.

Į gps įdėtas armijos darbas.

Atsisiuntimo nuoroda.

http://www.failai.lt/jr8z18xw60rd/TLG.zip.htm

Atnaujinu SA-MP gamemodus už kelis litus sms žinutėmis (kainos mažos)

Geras hostingas.

http://www.vhost.lt/...er&user=zalkysx

Tu mane girdi?

Girdėt - negirdžiu, bet matau, kad rašai. Į projektą eičiau, nebent tada jei yra normalūs žmonės jame. Scriptinu normaliai pagal savo galimybes, neesu ten koks pro ar jau super gerai mokantis, bet ir neesu mulkis kuris nič nieko nežinotų.

Atnaujinu SA-MP gamemodus už kelis litus sms žinutėmis (kainos mažos)

Geras hostingas.

http://www.vhost.lt/...er&user=zalkysx

Sveiki, šiandien pamokinsiu paleisti serverį su MySQL.

Taigi, naudosime programą DENWER, na aš ją naudoju ir neturiu jokių problemų.

Einame į http://denwer.ru kairėje pusėje yra mygtukas (orandžinis) jį paspauskite, tada dar kartą paspauskite Скачать.

Tada, suvedate savo duomenis duotame lange, spaudžiate apačioje rastą mygtuką ir eikite į savo el paštą, ten turėtumėte rasti atsisiuntimo nuorodą.

Parsisiuntę, įsirašome, instaliavimo metu, gali teks kelis kartus spustelti Y ir ENTER mygtukus.

Įsirašius programą, išjunkite skype, tada paspauskite Start Denwer.

Atsidarę naršyklę, jos adreso įvedimo lange rašykit: http://localhost/Tools/phpMyAdmin/

Tada, atsidariusiame lange spauskite Databases,ir atsivers langas kuriame turite įvesti norimą duomenų bazės pavadinimą, tarkim mano ir spaudžiame create.

Tada, kairėje pusėje susiieškokite savo duomenų bazės, tos kurią sukūrėte.

Atsidariusiame lange, spauskite Import ir pasirinkimę gamemodo kurį norime pajungti .sql failą ir spaudžiame GO, štai ir viskas, baigėme darbus su phpMyAdmin.

Keliaujame, į atsisiųstą gamemodą (tą kurį norime pajungti), atsidarome jį per duotą pawno programą.

Atsidarę to gamemodo .pwn failą ir ieškome panašių eilučių:

#define SQL_HOST "" //duomenų bazės adresas, jis mūsų kompiuteryje visada bus localhost.
#define SQL_DB "" //duoemenų bazės pavadinimas, tas kurį sukūrėme, mano atveju, pavadinimas bus [b]mano[/b]
#define SQL_USER "" //user bus [b]root [/b]ir jo nekeiskite, jei serverį leidžiate per kompiuterį.
#define SQL_PASS "" //jei leidžiame servą per kompiuterį, palikime tuščia.

Taigi, viskas turi atrodyt taip:

#define SQL_HOST "localhost"
#define SQL_DB "mano" 
#define SQL_USER "root" 
#define SQL_PASS "" 

Ir spaudžiame F5, laukiame kol sucompilins GM.

Tada, spaudžiame samp-server.exe failiuką ir mėgaujamės serveriu :taika:

P.S. Jei serveris nepasileidžia, patikrinkite ar server.cfg faile, pluginai yra .dll formatu ir ar prirašytas mysql.dll pluginas! Sėkmės ^_^

Atnaujinu SA-MP gamemodus už kelis litus sms žinutėmis (kainos mažos)

Geras hostingas.

http://www.vhost.lt/...er&user=zalkysx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4947 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...