Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

www.ego-life.lt


PauliusAdm

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4182 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki ;) . Taigi vyksta SA-MP projektas , norėtumėm jūs pakviesti i ši projekta štai -------> www.ego-life.lt . Kompanyja tikrai miela ir draugiška apsilankyk tau čia patiks. Pagal mane išeis geras serveris. Taigi šiek tiek apie dalyvaujančius žaidėjus projekte.

Taigi savininkai:

Elvinas_Kunce-Atsakingas už prižiurėjima(Prižiurėtojas)

Rytis_New-Atsagingas už WEB'a(Weberis) PS mano milimiausias- Skype profile_skype.gif diniaz99

Rolandas_Nelo-Štai ir the last atsakingas už Skirpt'a (Skripteris viršiausias projekte.)- Skype profile_skype.gif rolandas.falcone

Pagr. Administratoriai:

Robis_Morris- Bitradio.lt laidų vedėjas.

Mindaugas_Relysis- Padėjėjas visalaik padeda neatsuka nugaros draugam.

Deividas_Lukosius- Jisai yra linksmas ir protingas , jis serveriui atneša daug nauju idėju.

Moderatoriai:

Laura_Ander

Ernestas Rump

Arnoldas_Peace

Lukas_Diesel

Tomas_Falcone

Taigi biški daugiau apie serveri:

Projekte yra jau surinkta tikrai gera komanda , jie padeda plėstys ir kurti serveri.

GM yra unikalus , savininkai jo neištraukė iš interneto darė patys nuo 0 ,

serveryje bus Klubai/Gaujos.

Štai tiek apie serverį daugiau informacijos rasite WEB Vėl priminsiu www.ego-life.lt. ;)

Pagarbiai: Paulius_Adm.

Redaguota , nario PauliusAdm
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1) Tikrai nebūsit :)

2) Moderatoriai- mergina. Paliubomu vienintelė iš šito webo, apsimetusi vaikinu arba jūsų draugė.

3) Jei nesugebi normaliai aprašyti gm'o/serverio o tik numesti kažkokį sušiktą web'ą- nesitikėk kad būsit geriausi arba išviso nerašyk :)

1) Kvailas žmogus kuris apie projekta nieko nežino, tiesiog šaudai lempas.

2) Na jeigu, Tau taip buvo , tai nereiškia kad mums taip gali būti..

3) Žmogus stengesi , kaip galėdamas reklamuoti.. Tad tai nėra blogas dalykas.. Kaip tik šaunu, kad jis deda pastangu, nors kažkiek..

4) Kvaili žmones kaip Tu, tik ir stengiasi taip besakydami sugadinti nuotaika kitiems, tavo vietoje aš šį kartą bučiau patylėjes , o nerašes , tai ko nežinai.

Prisimk viena : Geriau patylėk, protingiau atrodysi, sorry, bet šį kartą, tai tikrai būtų geriau. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1) Tikrai nebūsit :)

2) Moderatoriai- mergina. Paliubomu vienintelė iš šito webo, apsimetusi vaikinu arba jūsų draugė.

3) Jei nesugebi normaliai aprašyti gm'o/serverio o tik numesti kažkokį sušiktą web'ą- nesitikėk kad būsit geriausi arba išviso nerašyk :)

Vaikeli. Aš paprastas žaidėjas.. Aš nieko nežinau apie GM. Tad kol nieko nežinai tesiog užčiaupk savo sleptuve.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaikeli. Aš paprastas žaidėjas.. Aš nieko nežinau apie GM. Tad kol nieko nežinai tesiog užčiaupk savo sleptuve.

Vaikeli? :) Aš tau lietuviškai aiškinu- nesugebi aprašyti- nerašyk...

1) Kvailas žmogus kuris apie projekta nieko nežino, tiesiog šaudai lempas.

2) Na jeigu, Tau taip buvo , tai nereiškia kad mums taip gali būti..

3) Žmogus stengesi , kaip galėdamas reklamuoti.. Tad tai nėra blogas dalykas.. Kaip tik šaunu, kad jis deda pastangu, nors kažkiek..

4) Kvaili žmones kaip Tu, tik ir stengiasi taip besakydami sugadinti nuotaika kitiems, tavo vietoje aš šį kartą bučiau patylėjes , o nerašes , tai ko nežinai.

Prisimk viena : Geriau patylėk, protingiau atrodysi, sorry, bet šį kartą, tai tikrai būtų geriau. :)

Aš nekvailas, paliubomu protingesnis už tave. Bet ne čia esmė. Geriausi jūs tikrai nebūsit, atsakau. :)

P.S Jūs tai puikiai žinote.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aprašyk pats gundruoli.. Aš nesenai i projekta atėjau webe esu žaidėjas... Nemalk man šudo.. Aš reklamuoji svetaine jei tau reik aprašymo tai pats ir susigalvok savo sušikta aprašyma.. Aš ne ponas dievas kad viska žinočiau..Minato Aš tau lietuviškai sakau - nesugebi patylėt? Pasikark.. Aš stengiaus tesiog pareklamint , o ne aprašyma rašyt kurio net nežinau..

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ego-Life.lt PRISTATO

Noriu pristatyti nauja, dar niekam nežinoma naujai kuriama rpg projekta ego-life.lt. Ego Life tikisi pasiekti didelių aukštumų ir jūsų pripažinima. Tikriausiai galvojate, o dar vienas eilinis rpg serveris, kuris tikriausiai net neatsidarys, o jei ir atsidarys tai savaites neištemps. Galiu patikinti, kad to tikrai nebus nes serveris bus visiškai unikalus, taj nėra iš interneto parsiūstas gamemod ir iškart paleistas, prie serverio dirba rimtas ir turintis daug patirties scripteris - Romas, bei prie mapp darbų ne ką mažiau patyres mapperis Deividas_Lukošius.

Dabar šiek tiek informacijos apie serverį , Gamemodas kuriamas jau daugiau nei puse metų , žinoma su pertraukom . Prie jo skiriama daug dėmesio. GM kurtas nuo nulio. Visos sistemos yra parašytos mūsų gero skripterio Romo. Tai, kas jį pažįsta , tikrai žino , kad jis blogai nepadarys.

Visas veiksmas vyks San Fierro mieste, nes tai manau yra patogiausias ir geriausiai žinomas miestas.

Serverio ekonomika bus labai gerai subalansuota, čia pinigai turės savo verte, o ne kaip kitur 1000 litu čia "vanduo" , ne čia taip nebus. Kiekvienas litas čia bus svarbus. Visiems idomu kokie bus darbai, darbai dar kolkas kaikurie yra galvojami, norime padaryti tokių darbų , kad tikrai viskas išsiskirtu. Pagalvojus jau daugumai yra atsibode "dyleriai,mechanikai, ir kt." , tad mes norime paivairinti žaidima.

Taipogi , serveryje renkami administratoriai,moderatoriai. Iškarto noriu pasakyti čia taip lengva nebus, betko tikrai nepriimsim i komandą.

Administratoriai turės eiti per kelias atrankas, 1) Užpildyti anketa ir atsiusti mums paštu. 2) Praeiti mūsų užduotus klausymus. 3) Taipogi patikrinsim jūsų kantrybe, ir paruošime pilnam darbui serveryje.

*ADMINISTRATORIAI NĖRA PARDUODAMI*

Na dabar apie starta, manoma , kad serveri atidarysime Kovo mėnesį, stengsimes kuo greičiaum bet neper greit kad viskas būtų gerai padaryta.

Projekte yra jau surinka tikrai gera pagrindinių administrtatoriu grupe kurie tikrai noriai dirba su mumis ir padeda plėstis.

Šiek tiek pristatysiu apie juos Robis_Morris visiems gerai žinomas Bitradio.lt laidų vedėjas, Dj. Robertas labai šaunus vyrukas, stengiasi padeda kaip tik begalėdamas. Mindaugas_Relysis , dauguma žmoniu žinomas kaip geras draugas, Mindaugas niekada neatsuka nugaros kitam žmogui ir visada padės kuriam ištiks problema. Na ir paskutinis komandos narys Deividas_Lukošius, visu žinomas kaip labai linksmas žmogus, kuris gali betkada pakelti nuotaika , bet kokioje situacijoje, Deividas tikrai turi galva ant pečių ir žino savo darbą, taipogi turi begalia idėju, kaip ir kiti išvardinti žmones.

Visus maloniai kviečiu užsiregistruoti mūsų puslapyje www.Ego-Life.lt

Redaguota , nario Nelo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4182 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...