Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SF-NG.lt SanFierro Naujas Gyvenimas


mind1sltd

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4163 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki serveris sf-ng.lt turėjo bėdą su web'o forumo, dabar viskas sutvarkta viskas veikia tad vėl registruojamės ir jungiamės. Startas Jau ketvirtadienį !!! Veiksmas vykstas SanFierro mieste.

Šiek tiek apie serverį:

Serveris kurtas nuo 50%, bet visiškai pakeisti map darbai nei buvo. Serveryje atrasite gerą administraciją. Serveris turi gražius map darbus, bei unikalias sistemas kurių dar niekas nėra matęs jokiame RealLife Tipo serveryje.

Serverio darbai:

Policininkas

Medikas

FTB

Dyleris

Tax'istas

Apsaugininkas

Gaujos:

Rusų Brigada

Japonų Mafia

SanFierro Mafia

Nauja sistema

Serveris turi sistemą kuri yra panaši į tikro gyvenim. Kokia ji ? Tai aplink visą SanFierro miestą aptverta tvora kuri yra kaip pasienis, norint išvažiuoti iš miesto turėsite mokėti mokestį

Rengiami Event:

Darg event'as

Stunt event'as

Drift eventas

Bėgimo event'as

DM eventas

Ir dar kuriuos gali sugalvoti tie kurie ves eventus ir turės naujų minčių.

Na aš čia nepasakosių visko, norint daugiau užeikite į http://sf-ng.lt/forumas/ Vykstas įvairiausos atrankos

Laukiame jūsų ;)

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiek tiek apie serverį:

Serveris kurtas nuo 50%, bet visiškai pakeisti map darbai nei buvo. Serveryje atrasite gerą administraciją. Serveris turi gražius map darbus, bei unikalias sistemas kurių dar niekas nėra matęs jokiame RealLife Tipo serveryje.

Gaujos:

Rusų Brigada

Japonų Mafia

SanFierro Mafia

Vnature? xddddddddddddddddddddd 50%? LTG editas pakeisti tekstai, mapai n nothing more.

Gera administracija? manau gera nebanina uz nieka.

uniq sistemas? stop joking bitch kokios tos "unikalios" paimtas kazkoks fs'as paplatintas ir visks cia max.

del sanfierro mafia gi prasiau isimt tai malonekit..

o tu rokai daug ko nepasieksi su savo charakteriu nebent kokie gryni nolaiferiai del admin los pas tave nes normalus zmones vien tik pamate sita tema ir jos komentarus neeis pas tave neturiu omeny mano komentarus mano tai jiem *Myliu SuperGames.lt* giliai bet kad savininkas cia keiktusi tai reik but grynam dx

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ane? Va abudu įrodėt savo debiliškumą, abudu ant kiekvieno posto po -2REP.

Nu tik nevykėliai taip daro.

Davka - dėl GM, nieko nežinai, nieko nematei, nekalbėk ačiu.

Divin0 - tavo komentaro nesupratau, pasikeikei, pasikeikei, bandei atsikirsti ir nutilai.

Man *Myliu SuperGames.lt* kaip jūs manot apie mane, nes aš Davka užbaninau už reklamiimą, o Divin0 iš projekto išėjo dėl to kad negavo Administratoriaus.

Tad nereikia čia moralų, pacanai. ;]

P.S Kur pabrėžta raudonai, tai apie jūsų charakterį.

Pirma patys susitvarkykit, o paskui kitus kritikuokit.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4163 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...