Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Tomas5

San-Life PRISTATO,

Sveiki mano mielieji, noriu pristatyti nauja, dar niekam nežinoma naujai kuriama rpg projekta San Life. tikisi pasiekti didelių aukštumų ir jūsų pripažinima. Tikriausiai galvojate, o dar vienas eilinis rpg serveris, kuris tikriausiai net neatsidarys, o jei ir atsidarys tai savaites neištemps. Galiu patikinti, kad to tikrai nebus nes serveris bus visiškai unikalus, taj nėra iš interneto parsiūstas gamemod ir iškart paleistas, prie serverio dirba rimtas ir turintis daug patirties scripteris - Alex, bei prie mapp darbų ne ką mažiau patyres mapperis Alex.

Dabar šiek tiek informacijos apie serverį , Gamemodas kuriamas jau daugiau nei puse metų , žinoma su pertraukom . Prie jo skiriama daug dėmesio. GM kurtas nuo nulio. Visos sistemos yra parašytos mūsų gero skripterio Alex. Tai, kas jį pažįsta , tikrai žino , kad jis blogai nepadarys.

Visas veiksmas vyks San Fierro mieste, nes tai manau yra patogiausias ir geriausiai žinomas miestas.

Serverio ekonomika bus labai gerai subalansuota, čia pinigai turės savo verte, o ne kaip kitur 1000 litu čia "vanduo" , ne čia taip nebus. Kiekvienas litas čia bus svarbus. Visiems idomu kokie bus darbai, darbai dar kolkas kaikurie yra galvojami, norime padaryti tokių darbų , kad tikrai viskas išsiskirtu. Pagalvojus jau daugumai yra atsibode "dyleriai,mechanikai, ir kt." , tad mes norime paivairinti žaidima.

Taipogi , serveryje renkami administratoriai,moderatoriai. Iškarto noriu pasakyti čia taip lengva nebus, betko tikrai nepriimsim i komandą.

Administratoriai turės eiti per kelias atrankas, 1) Užpildyti anketa ir atsiusti mums paštu. 2) Praeiti mūsų užduotus klausymus. 3) Taipogi patikrinsim jūsų kantrybe, ir paruošime pilnam darbui serveryje.

*ADMINISTRATORIAI NĖRA PARDUODAMI*

Na dabar apie starta, manoma , kad serveri atidarysime dar šiais metais gruodžio vidurį. Stengsimes prieš šventes , kad sulaukti daug žmonių. Na o jeigu mums nepasiseks , tai visko galima tikėtis , kad sausio mėnesi , per paskutines mokinių dienų atostogas t.y sausio 5-6 diena.

Norime Pranešti Jeigu Norite Prisidėti Prie Projekto Skaipe Donatelis110

Savininko Skypė-Donatelis110

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...