Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

GLife.1e.LT Jau greitai!


giedrikxs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4193 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

GLife.1e.LT

Taigi, ruošiasi atsidaryti naujas SA-MP serveris GLife (GoodLife) jis bus tikrai gan įdomus, nes jame bus daug sistemų, apsaugų, komandų, mapp darbų ir begalė visą ko. Jo startas gali būti 2012/11/25 arba 2012/11/27 dar neaišku viskas bus aišku 25 dieną, nes laikas yra derinamas. Dabar apie serverį daugiau. Serveryje bus 6 Darbai tai : SWAT, PD, Medikai, Taksi, Dyleriai, Mechanikai. Taippat bus ir 2 Gaujos : Ballas ir Groove Street. Bus daug darbų be pakvietimo, kad turėtumete ką veikti, o nevažinėti ir viskas. Taippat ir apie serverio WEB jis bus neišskirtinis, nes daugelis SA-MP serverių turi tokius arba panašius WEB'us, o jį išskirti reikia laiko, o dabar visas laisvas laikas leidžiamas prie Skriptinimo, Mappinimo, Reklamavimo, kad būtų įdomu, nebūtų bug'u ir būtų daug žaidėjų. Aišku aš nesitikiu, kad šis serveris taps toks populiarus kaip LM* arba *ARG, nes šiaip net pagalvojus žaidėjų atžvilgiu, neįdomu, kada žaidžia 400 žaidėjų visi šaudosi, laksto su INF arba NRG, whatever, mano atžvilgiu man irgi būtų sunkiau, nes reikėtu prižiūrėti daug daugiau žaidėjų ir jų prašymus įvygdyti, bet jeigu taip atsitiktu, kad mes pasiektumeme bentjau 100žaidėjų rekordą aš būčiau labai laimingas, tai tiek apie serverį laukite atidarymo!

Serverio būsimas IP : 77.241.202.2:8009

Serverio WEB : GLife.1e.LT

Serverio savininkas : Giedrius_Sonex

Serverio savininko skype : Giedrius1881

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4193 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...