Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SATG.LT Jau čia!


Creazy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

Noriu pristatyti serverį kuris kuriasi vos ne nuo nulio.

Serverio adresas yra:gta-host.lt:7948

Mes susikūrėme naujai šį naujai serverį manau prprasite prie komandų.

Mūsų Forume linkas yra: www.Satg.lt

Serverio darbus informacija sužinosite mūsų forume.

Daugiau informacijos rasite mūsų forume.

Šiuo metu serveris tvarkomas.

Direktorių/Adminų rinkimai paskubėkite,nes jų gali ir nelikti nežinome dar kada rinksime.

Ačiū už viską viso geriausio.

Serveris yra labai ūnikalus,manau patiks praleisti jums laisvalaikį su mūsų Sa:mp projektu ir likti ištikimais žaidėjais blogu momentu ar geru.Serveris yra gražiai summapintas,suscriptintas.Serveryje yra daug sistemų gal kai kuriem.Žaidime bus geri administratoriau, moderatoriai visados padės kai reikės.

Kontaktai

Serverio pagrindinines administracijos skype yra:satg.lt-administracija

Mano skype yra:deivas76 Jei negalėsite susisiekti su administracija būtinai rašykite man.

Mūsų noras

Per startą pasiekti 20žmonių skaičių mes labai trokštame,kad jum būtų įdomu,linksma praleisti serveryje mes stengiamės tik dėl jūsų mieli žaidėjai stenkitės ir jūs reklamuoti,kad serveryje būtų kuo įdomiau žaisti ar linksmintis.Kvieskite draugus kas žaidžia San Andreas Multiplayer būsime jums labai dėkingi.

Parama

Serverį galite paremti tik susisiekus satg.lt-administracija

Yra jau remėjų vienas iš jų esu aš,padarome,kad būtų kuo įdomiau žaist ne tik,kad vipą ar adminą turėt aš šį serverį remiu,bet del jūsų gerovės todėl,kad tik daugiau tokių atsirastų!

Darbai

Medikai

Policijos Departamentas

Armija

Dyleriai

Fūristai

Mechanikai

Taxi

Klubai

Triads

Jakudza

Ačiū už dėmesį su pagarba Jimmy_Jordan sėkmės žaidžiant.

Redaguota , nario Creazy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...