Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SALG || Nauja pradzia


Endless_Whoel

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4204 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi Sveiki mielieji supergames.lt lankytojei, tikriausiai jau ne 1 karta matot mano reklama

:D. Noreciau jums pristatyti savo serveri. Jame tikrai truksta zaideju. Toks projektas www.sf-lg.us.lt nuchackino mano servo rcona ir uzbanino visus zaidejus kurie tikriausiai emigravo ten, mano nuomone tokia, nes ten kazkokiu STEBUKLINGU budu padaugejo zaideju... Taigi is 17 zaideju liko tik 8... Dekoju tikrai tam "Projektui". Vyksta pas mus dabar tokia akcija, kas prisijungia gali gauti VIP, o jeigu surinksim 15 zmoniu bus dalijami Kreditai, ir darysim admin atranka. Serveryje aisku kaip ir kiekvienam ateina keli "durneliai" kurie chatina per /s ir t.t :D Tagi serverio Pagrindiniai Administratoriai yra Endless_Whoel Unknown_User Petriukas_Bondas, Unnamed_Pro buvo ismestas is Pagrindiniu admin saraso, nes jis neaktyvus, o Petrui Komapas sugedo :D Mano skype del kitos info jammer4479. O IP yra GTA-HOST.LT:1999

Servas turi ir savo video, tad nepatingekit paieskot :]

Redaguota , nario Endless_Whoel
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4204 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...