Peršokti į turinį

Priminkit sena gera game


Dwasia

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4202 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, paprasysiu jusu pagalbos, zodziu seniau zaisdavau zaidima, bet nebepamenu jo pavadinimo.

Zaidime galima pasirinkti salis, vokiecius, amerikiecius ir t.t. , pradedi nuo senoves zaisti ir ten amziai eina, kol galiausiai gali statyti aviaskadriles, raketines bazes ir panasiai, galima gaminti lengvus kovos lektuvelius ir bombonesius. ir raketines bazes galima paleisti raketa i priesininko teritorija. jeigu kazka sako sitas aprasymas padekit prisimint. aciu.

Redaguota , nario Dwasia
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ne, aš nesišaipau, tik gal tu blogai supratai. Ten kažkada esu turėjas tokį kaip žaidimą, visa išvaizda panaši į mano Kompiuterį, tiktais kad vidus skirtingas, o šonai viršus yra vienodas. Ten gali pasirinkti kelias gentis, ir paskui nuo medžio amžiaus ar kaip ten gali išsivystyti kad kosminę raketą pasigaminti. Tiksliai nepamenu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4202 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...