Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SA-FR | SAN ANDREAS FREEROAM


iBeer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4196 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi SA:MP pasaulyje esu ne naujokas, tačiau pawn kalboj "pradinukas". Serverio pristatymo nebus, gal pora nuotraukyčių ir aprašymų, serverio nebus netgi hoste (manau). Serverį kuriu laisvalaikiui, šiektiek mokintis pawn kalbos padeda (mano noras). Labai, kaip naujoko nesmerkit, tiesiog galit išsakyti nuomonę kaip jums tai ką padariau, aišku įvairių sistemų yra ir iš visokiausių samp pagalbos forumų, pavyzdžiui filescripts, yra iš šio forumo ir iš kitų, kas susiję su pačiu GM, visos sistemos, komandos ir t.t yra pačio mano kurtos. Iš šios temos noriu sužinoti jūsų ypač "žinovų" nuomonės ar gerai darau ar gal kažką negerai, ar tęsti darbus ar neleisti bereikalingai laiko, kas žino, gal vėliau kils noras pasidalinti kurtu freeroam`u.

:) išsakykit nuomonę ir jei pavyks įvertinkite. Ačiū

Keleta nuotraukų:

*Teleportų vietose sukūręs pickup`us su taisyklėm (na mano nuomone tai turi būti) ir 3DTextLabel

c16ad89f4d96f6a95f8a9755d36ed74265.PNG

3799181f74fb5e0ac8551eb344087564380.PNG

ffdcaf6a7c0dca7283924ca9e56bb158820.PNG

*Kai teleportuojiesi į bet kokią vietą (pvz.: /sf, /sfap ir t.t) visam serveriui skelbs, kad tas žaidėjas atsikėlė ten, na toks paprastas dalykas, bet svarbu man aš išmokau jį padaryti.

6dfe717a663eb610814e2e033697bcb6488.PNG

Bėje, nežinau kas darosi neveikia MTA man, bandau paleisti ir meta loader.dll failo trūksta, tai negaliu sumapinti stunt, drag, drift, taipogi nrg, šuolių įvairių t.t mapp`ų, todėl juos kolkas ieškau įvairiuose forumuose, nes mano pagrindinis tikslas išmokti šiektiek skriptinti - pagrindus.

Versija - SA-FR[LT] 1.5 - bėje, pavadinimą tokį greitai sugalvojau, nes noriu veiksmo per visą Gta San Andreas pasaulį.

Kritiką visų priimsiu!

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Verija SA-FR[LT] 1.7:

  • Sukurta gauja, jai priskirta komandų, mašinų. Būdamas ne gaujoje negalėsi naudotis gaujos komandomis, su mašinomis dar nepadariau.
  • Pridėjau drag`o trasą, tačiau reikia sumappinti. (To negaliu padaryti, nes neveikia MTA)
  • Daugiau automobilių po miestus išmėtyta
  • Užbaigiau su pickup`ais ir spawn vietomis (kolkas), manau jų bus dar ir daugiau
  • Išsiverčiau administratoriaus sistemą (5 lygiai, ladmin sistema angliška buvo)
  • Į mašinų sistemą (/m) įdėjau dar daugiau mašinų.

Išsakykite savo nuomonę!

Up.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4196 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...