Peršokti į turinį

Playstation 4


Nikitac

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4209 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

PS4-Release-Date.jpg

250px-Playstation4-winning-concept_crop.jpg

Kol Playstation 3 kerta savo variklius ir juo visi domisi, Sony kompanija nesiilsi ir kuria nauja Playstation 4 lonsolę!

Sony kompanija stengiasi paruošti naująją konsolę kuo geresne. Konsolė bus dvigubai galingesnė ir panašaus dydžio į Nintendo Wii.

Playstation 4 konsolėje rasite daugybe atnaujinimu, ir tai bus jau 8 kartos galingumo pažiba.

Taip pat kaip teigia Sony kompanija - žaidimus galima bus žaisti per: PlayStation network.

Nėra tikslios informacijos, bet PS4 galima bus žaisti PS1, PS2, PS3 kartos žaidimus.

Pagal PS4 informacijos tokie puikūs žaidimai kaip Killzone, Uncharted ir Little Big Planet visi sugrįš į šią konsolę su nerealia grafika ir nuostabiu žaidimo įdėja.

Nėra tikslios informacijos, bet pagal viską konsolė bus išleista 2012 - 2013 metais!

Daugiau info:

Kūrėjai: Sony Computer Entertainment

Gamintojai: Sony, Foxcon, ASUSTek, IBM

Produkto šeima: PlayStation

Karta: Aštunta

Operacinė sistema: XrossMediaBar playstation 4 software

CPU:

9.66 GHz POWER7

Cell Broadband Engine or CBE 2 with 10 PPE & 12 SPEs

Grafika: 1600 MHz NVIDIA/SCEI RSX 'Reality Synthesizer' RSX 2 with 4GB of VRAM

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymu čia yra daug mitų. Nesu mates temos kur PlayStation kūrėjai officialiai butu pasake PS4 spec. Beje, noriu pridurti, kad greičiausiai concole išeis tik 2014 pačioje pradžioje arba 2013 pabaigoje. Kodėl? Mano manymu geriausias būdas pristatyti PS4 yra ją pademonstruoti E3 parodoje todėl iki 2013 metų vasaros nesitikiu išvysti. Toliau po jos prezentacijos manau praeis keli mėnesiai. Žaidimai išeina už mėnesio , dviejų, o koncole turėtu dar ilgiau užgaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymu čia yra daug mitų. Nesu mates temos kur PlayStation kūrėjai officialiai butu pasake PS4 spec. Beje, noriu pridurti, kad greičiausiai concole išeis tik 2014 pačioje pradžioje arba 2013 pabaigoje. Kodėl? Mano manymu geriausias būdas pristatyti PS4 yra ją pademonstruoti E3 parodoje todėl iki 2013 metų vasaros nesitikiu išvysti. Toliau po jos prezentacijos manau praeis keli mėnesiai. Žaidimai išeina už mėnesio , dviejų, o koncole turėtu dar ilgiau užgaisti.

Sony yra užsimine daugelyje apie išleidima. Bent jau, kad bus tai tikrai. O asmeniškai ir aš manau, kad bus išleistas 2013 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4209 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...