Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4965 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Žaidimo istorijos neberašysiu kas nematėte yra praeitoje temoje.

Apie žaidimo data:

Žaidimas bus išleistas 2012-12-15.

Žaidimas bus visiškai nemokamas todel kekvienas galesite prie jo prieiti.

Beta versija atidadame iki lapkričio 10.

Žaidimo reikalavimai:

Sistemos reikalavimai:

OS Win XP Win 7 Vista

Processor Pentium ® 4 2.0 GHz or equivalent Athlon ® XP

512 MB RAM for Windows XP SP2

3D-graphics adapter with 128 MB memory, compatible with DirectX ® 9 (Nvidia GetForce 6200 or ATI Radeon 9600)

Sound device compatible with DirectX ® 9

Paveikslėliai:

62ed88ceb9b2f79a67a19af6b6c312bd994.jpg

994e00878835f25e4a13ac8210bf9dba571.jpg

19728a81ab3e5fa705f6053519691a88214.jpg

70e263dbdc9ad2a561594288b0f869fa256.jpg

92ff26f88d81fb9a92cf3550b7e62b86764.jpg

8706d075b5f66f430ede49b2c01bdf14119.jpg

d8f60de195b4af2f5f49a685810425d6636.jpg

Žaidimo svetaine: Www.m0r3games.hej.lt Užsuk žiurek naujienas ir diskutuok. :)

Redaguota , nario Klaudass
  • Neigiamai 2

Nu pizde :DDDD

Kaip tik mano kompui tik va problem ghz per mažai turiu ....

Mano toks pc

512mb RAM

Procesorius AMD Athlon[tm]64 Processor 2800+

1.81Ghz.

256mb Video Card ATI Radeon 9600/9550/X1050 Series

Tai va ant tokio senolio pavežtu šita žaidima be lago nes norėčiau šita game išbandyti labai bei labai norėčiau kad jis veiktu puikiai bei be lago :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Šį žaidimą jau kuriame į pabaigą. Dabar norim jūsų paklausti kokio žanro žaidimo norite toliau? Koks jis turetų būti apie ką jis turetu būti?

Jai turite įdėjų rašykite.

Patarimas kurti koki nors dar siaubo žaidima nors nelabai reikėtu.

Gal darykit koki race arba vo kažkokia su magija bet čia jau tu efektu reikėtu ir t.t tai manau dar butu neblogai.

Kokie tai susišaudymai arba kas butu susijus su fantazija bet darykit kad pavežtu ant mano pc :D

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4965 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...