Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

TRSFG.ipy.LT- Lik Su Mumis! Startas Šiandien 12h


Fozzy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4213 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Serveris nėra labai unikalus, tačiau vienas iš geresnių. Nėra privelta kažkokio tai šūdo, mapp darbų įkelta užtektinai, nes paskui kai būna perdaug tai labai lagina kai kuriems. Sistemos irgi geros ir tuo pačiu paprastos, kad perdaug neužkrauti serverio ir kad paskui nebūtų lužinėjimų.

Tiesiog serveris kaip sakant yra "paprastutis" šeip gerai ir linksmai praleisti laiką.

Šiektiek apie mapp,sistemas bei scriptus: yra perkeltas į kitą vietą ir patobulintas automobilių turgus, taip pat yra atskira degalinė kurioje galėsite susimontuoti dujų balioną į mašiną. Dar yra admin 4 lygiai, su kiekvienu lygiu, adminas turės vis daugiau komandų. Pagražintas miesto centras, ištrinti nereikalingi mapp darbai. Užsmiestyje yra didžiulis namų kvartalas ant vandens, kai kurie darbai ir gaujos perkelti į kitas vietas ir permappinti.Yra istorijų sistema, užsiregistravęs galėsi pasirinkti kuo nori būti. Pavyzdžiui: Paprastas jaunuolis, atkeliavęs iš kaimo ieškantis laimės mieste. Arba Esate Patyres Vagis, jūsų ieško Policija ir pan.

Visa kita pamatysite atėję į serverį. :)

Mūsų serverio ip: gta-host.lt:6364

Darbo laikas: 24/7

Mūsų serverio web: Kuriamas

Lauksime jūsų ir pasižadame nepalikti jūsų bėdoje ir nežinioje. Mes tobulėsime jūsų labui, kad užtikrintume kuo įdomesnį žaidimą mūsų serveryje. Lik Su Mumis!

Norintys kažko, paklausti arba jeigu reikės pagalbos rašykite į skype: spirex7 arba arniux3511

Redaguota , nario Fozzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jeigu grazins man mano nors viena domena ir 32lt balansa atsiimsiu savo zodzius. Bet as viska padarysiu kad pas jus zmoniu nebutu kol nebus mano prisijungimu

Kažką painioji, nes aš tikrai nieko nevogiau :shok: Ir prašau neteršti mano temos su savo kažkokiais vogimais, apgavimais..

Redaguota , nario Fozzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4213 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...