Mikas

Wacraft III The Frozen Throne

Recommended Posts

The Frozen Throne – tai naujausias bendrovės „Blizzard“ realaus laiko strategijos žaidimo Warcraft III papildinys, kuriame toliau tęsiama keturių fantastinio Azeroth pasaulio rasių istorija. Dabar žaidimas pasipildė 9 naujais herojais, naujais kariniais junitais kiekvienai rasei, bei naujais pastatais.

Veiksmas prasideda ten, kur jis baigėsi originaliame žaidime, o būtent po finalinio mūšio ant Hijal kalno. Jau pačioje žaidimo kampanijos introdukcijos animacijoje matome, kaip nakties elfas Illidanas prikelia iš jūros gelmių naują rasę – nagas. Taigi pagrindinis siužetas sukasi apie tuos pačius herojus kurie buvo Reign Of Chaos. Tai jau minėtas Illidanas Stormrage‘as, išdavikas nemirštantysis (undead) Arthas, bei nakties elfė Maiev Shadowsong.

Kadangi Frozen Throne yra Warcraft žaidimų serijos dalis, jis paveldėjo geriausius realaus laiko strategijų bruožus. Žaidime jums teks rinkti resursus (auksą, medieną), statyti įvairių paskirčių pastatus, gaminti arba samdytis įvairius junitus bei daryti technologinius išradimus. Kiekviena rasė pasižymi tik jai būdinga magija, pastatų architektūra, junitų išvaizda bei herojais. Herojui žaidime skiriamas tikrai nemažas dėmesys. Jie yra skirstomi į tam tikras klases, kurias nulemia tai ar herojaus pagrindiniai įgūdžiai yra susiję su intelektu, jėga ar vikrumu. Tik šios rūšies junitai gali naudotis įvairiais artifaktais. Herojai, skirtingai nuo kitų karinių vienetų, žaidžiant įgauna patirties ir gali išmokti naujų karinių arba magiškų įgūdžių. Sumaniai naudojantis šiais įgūdžiais aukšto lygio herojus kartais gali atstoti dešimtis paprastų junitų. Štai kodėl yra svarbu tinkamai vystyti savo herojus bei stengtis gauti kuo daugiau galingų artifaktų.

Žaidime yra 26 misijos kurios sudaro 3 pagrindines, bei vieną papildomą, kampanijas. Pirmoje kampanijoje žaisite už nakties elfus, kurioje medžiosite demonu pavirtusį Illidaną. Po to seka kraujo elfų kampanija, kurioje naujas herojus kraujo magas (Blood Mage) kovoja už savo rasės išlikimą. Trečioje kampanijoje teks žaisti už nemirštančiosius bei jų lyderį Arthą, kurio pagrindinis tikslas yra pasiekti Užšalusį Sostą (Frozen Throne). Visas tris kampanijas į visumą jungia stiprus, bei tikrai nenuspėjamas siužetas, kuris ilgam prikausto žaidėjo dėmesį. Istorija pasakojama įdomiai ir tikrai nenusileidžia pirmąjai žaidimo Warcraft III daliai. Papildinio misijos pasižymi savo įvairove, ir nuo originalo skiriasi tuo, kad padaugėjo misijų , kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas ne vien bazės statymui, bet tikslo siekimui su ribotu kiekiu karių. Žaidžiant tikrai nesitikėkite lengvų pergalių, ypač velesnėse misijose. Yra keletas misijų, kurių beveik neįmanoma įveikti iš pirmo karto.

Atskirai verta paminėti papildomą kampaniją, kurioje atskleidžiamas tolimesnis orkų likimas. Vietoj to, kad būtų išskaidyta į kelias dalis, ši kampanija sudaro vientisą RPG stiliaus misiją. Žaidžiant šią kampaniją naujoviškas požiūris į Warcraft III pasaulį bent jau man suteikė tikrai daug malonumo, todėl gaila, kad tai tik pirmoji dalis ir reikės laukti „Blizzard“ pažadėto pratesimo.

Žaidime naudojama gal kiek senstelėjusi, tačiau tikrai dar daug įspūdingų efektų perteikti sugebanti grafika. Ypatingą dėmesį verta atkreipti į tikrai kokybišką žaidimo garsinį apipavidalinimą. „Blizzard“ nuo seno garsėja profesionaliu herojų įgarsinimu bei nuostabiais muzikiniais fonais. Ne išimtis ir The Frozen Throne. Esant gerai garso sistemai, palaikančiai Dolby Surround arba EAX 2, žaidimas įgauna papildomo žavesio. Vienintelis dalykas kuris truputį nuliūdino buvo animacinių intarpų stoka. Jei Warcraft III:Reign Of Chaos mus lepino 7 nuostabiai animaciniais intarpais, tai The Frozen Throne jų tėra 2, tačiau žinoma pačios žaidimo esmės tai nekeičia.

Bendrai žaidimas palieka nuostabų įspūdį, ypač žinant kad tai tik papildinys. Mano nuomone Warcraft III: The Frozen Throne savo turiniu bei kokybe tikrai nenusileidžia Reign Of Chaos, o kai kur (bonus kampanija) netgi lenkia. „Blizzard“ dar kartą įrodė, kad sugeba kurti gerus žaidimus, ir pakėlė kokybės kartelę dar aukščiau. Tiems kam patiko originalas Reign Of Chaos tiesiog būtina pabandyti ši papildinį, o tie kas nėra pažįstami su Warcraft‘o pasauliu, bet mėgsta RTS, tikrai neliks nusivylę.

Wacrafta rasite torrente

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Guest Drymas

Geimas zJbs! man patiko duodu +rep tau area

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele