D'eniro

žaidėjo išvaizdą

Recommended Posts

įkelk tą skiną pas save į counter-strike "Valve/cstrike/models/" ir ant to cs pajunk serverį tada turės parsisiųst tą modelį kiti žmonės ir rodys jiem

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
įkelk tą skiną pas save į counter-strike "Valve/cstrike/models/" ir ant to cs pajunk serverį tada turės parsisiųst tą modelį kiti žmonės ir rodys jiem

Neparsiųs, nes serveris tikrina tik failų pavadinimus o ne jų vidų, kadangi toks jau bus, naujo nesiųs :) o kad parsiųstu naują ir rodytų kitiems reik prechachint modeli ir nustatyti kaip judantį žmogų.

Dalintis šį pranešimą

soolt, failą parsiųs jei modelis svers daugiau ar mažiau kad ir pavadinimas būtų toks pat..

Nesuprantu iš kur čia istraukei ? jeigu sakykim aš turiu santahat.mdl ir serveris naudoja kepurių pluginą taigi norint į jį patekti reikia santahat.mdl skino, taigi as einu i serverį, serveris patikrina ar turiu santahat.mdl (tikrina pavadinima) jeigu as turiu tai man rodo toki koki as skiną įsidėjęs.Pvz: serveryje yra visi su santom, aš pasiimsiu gandono skina ir pervadinsiu i santahat.mdl ir man naujo neparsius ir matysiu visus su gandonais, aišku dabar ?

Dalintis šį pranešimą

Svečias

as turiu is ZMZT kodus kurie pakeicia zaidejo modeli ir precharchina :)))

O ta ka sneka soolt nusisneka mes errora kad your model is different from server.

JIs megsta nusisneket ir draskyti visiems akis.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele