GymBo

EA ruošia naują Mercenaries dalį

Recommended Posts

1259249354.jpg

Praeitą savaitę Electronic Arts leidėjai patvirtino atleidę apie 200 darbuotojų iš jai pavaldžios Pandemic žaidimų kūrėjų studijos. Nors kompanija nepranešė, kiek studijoje liko darbuotojų, tačiau patikino, kad likusieji buvo perkelti į kaimyninę EA Los Angeles studiją. Nors Pandemic Studios buvo nuotykių/veiksmo žaidimo Mercenaries 2 kūrėjai, vienas iš EA vadovų, Jeff Brown, patvirtino, kad žaidimų serija ir toliau gyvuos.

Šiandien Electronic Arts leidėjai prašneko apie naują Mercenaries serijos žaidimą, dar turintį Pandemic Studios vardą ant jo. Kol kas projektas vadinasi Mercs Inc. Deja, tai ir yra viskas, ką leidėjai atskleidė. EA atstovai savo pranešime sakė: „pagrindinė serijos kūrėjų komanda konceptualizuoja naujas idėjas.“ Galima žaidimo išleidimo data nebuvo atskleista.

Laimei, Mercs Inc. truputį labiau prasiskleidė trumpame video įraše Superannuation tinklalapyje. Trumpesnis nei minutė, filmukas rodo keletą veikėjų, persisvėrusių per didžiulių greičiu lekiančių automobilių langus, kad galėtų šaudyti į oponentus. Treileris atskleidžia kooperatyvų ir internetinį, daugeliui žaidėjų skirtą režimą, kuriuose žaidėjai galės naudotis transporto priemonėmis. Ironiška, tačiau labai greitai šis klipukas buvo pašalintas...

P.S. Naujiena imta is

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele