Laurynas12345

Melynas vaizdas

Recommended Posts

Pas mane pasidare melynas vaizdas, gal zinot kame beda? Ar nureguliavau kazka, ar kazkas pagedo ? Kitiems nusiunciau fotkes parodyt kaip atrodo, jiems viskas normaliai, t.y per fotke nesimato melynumo.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Pas mane pasidare melynas vaizdas, gal zinot kame beda? Ar nureguliavau kazka, ar kazkas pagedo ? Kitiems nusiunciau fotkes parodyt kaip atrodo, jiems viskas normaliai, t.y per fotke nesimato melynumo.

Gra┼żus tavo reputacijos rekordas ir skype neblogas ir vardas ir miestas.

Gra┼żus tavo reputacijos rekordas ir skype neblogas ir vardas ir miestas.

*Myliu SuperGames.lt*, ┼żmogus pra┼ío pagalbos o tu ─Źia jo profilio informacij─ů komentuoji..

--

Laurynas12345, jeigu tau tas m─Ślynas vaizdas atsidaro neseniai, tai padaryk kompiuterio System Restore Start > All Programs > Acessories > System Tools > System Restore, ir atsuk kompiuterio laik─ů iki tada kol visas vaizdas buvo normalus, pa┼żi┼źr─Śk kokias prie┼í tai programas ─»ra┼íin─Śjai, venk jas ir v─Śl ─»ra┼íyti, gali pam─Śginti atnaujinti vaizdo draiverius.

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.