Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

problema del nokia 5230 gps


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4286 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

del nokia 5230 gps tokia beda, kad jis be interneto vien tik gps pagalba suranda netoli kokia gatvele (kur vaziuoti) o jei pasirinktum koki tolimesni atstuma jis tada nesuranda raso tipo kad neina sudaryti marsruto. tai kame beda? o gal zinote kur europos map atsisiusti siam telefonui, tada man atrodo viskas butu ok :taika: ir jis sudarytu ta marsruta, nes pvz aisku keliauti po lietuva gali ir su intiku, bet pvz jei i uzsieni tai didele sumele plestu nes ten kiti tarifai tai man reikia, kad juo galima butu naudotis be interneto nes kam jo juk yra ten gps'as ir tegu vien juo naudojasi. kas pades +2 rep ir 15flt :ohyes: ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma, jei nori naudot GPS be i-neto, reik nustatymose pasirinkt A-GPS.

O antra, reik parsisiust zemelapi standartinei programai (man atrodo OVI Maps ten vadinasi ar kaip) bet nzn ar pilnai veiks ten navigatorius, nes man atrodo ten biski sudinai padare.

Na o del kitos navigatoriaus programos tau pades google.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4286 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...