*Lucky*BOY

Su Mass Effect 2 susijęs siurprizas šią savaitę

Recommended Posts

7dbcdefdef53ea0af6e768a49a6f8dc6b6168027_200x112_Q70.jpeg

Prieš kurį laiką BioWare slėpė vieną siurprizą susijusį su puikiu RPG Dragon Age: Origins. Paslaptis buvo atskleista ir ji virto papildomu parsisiunčiamu turiniu (DLC). Tačiau žaidimų kūrėjai dar nepabodo savo smalsumą žadinančiais pranešimais trikdyti žaidėjus, tad kaip studijos Twitter kanale pranešama, šią savaitę sulauksime siurprizo iš Mass Effect 2 pusės.

Kas tai bus, dar nėra ir tikriausiai iki BioWare pasižymėtos datos nebus žinoma. Galima tik spėlioti: gal naujas trailer'is? Dar viena neatskleista frakcija? O gal netgi abu? Taigi pradėkime laukti paslapties išaiškinimo, kuris turėtų įvykti šios savaitės viduryje, galbūt kažkur tarp pirmadienio ir penktadienio (atminkime, jog sekmadienis - ne darbo diena). Geriausias sprendimas - kiekvieną šios savaitės šiokiadienį kas apytiksliai 12 val. tikrinti oficialų kosminio RPG puslapį.

Mass Effect 2, kaip ir pirmoji dalis, bus skirtas PC ir X360 platformoms. Žaidimo debiutas prekyboje Šiaurės Amerikoje numatomas 2010 m. sausio 26, o Europoje to paties mėnesio 29 d. Kiek anksčiau internete verdė karštos diskusijos dėl įtartino BioWare nusistatymo prieš PS3 konsolę. Nežinia, kodėl taip, bet tikriausiai daugiausia įtakos turi sudėtinga Sony įrenginio schema, kuriai sukurti dalį sistemos galios išnaudojantį - ypač sudėtinga. Dar egzistuoja tikimybė, jog čia savo nagus prikišo rinkos karalienė Microsoft.

gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele