Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Counter - Strike 1.6 BackGround


Guest BackFeel

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4285 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest BackFeel
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 metų...
  • Parašė po 1 mėnesio...
nesuprantu aš.. kaip bekeisčiau vistiek senas lieka...

Gal windows 7 pas tave?

žinoma Windows 7, o ką su jais neveikia?

Veikia, čia tik durnas nusistatymas prieš windows 7. Bandyk paleisti su administratoriaus teisėmis programą, arba pakeisk compatabiliy į windows xp sp3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nesuprantu aš.. kaip bekeisčiau vistiek senas lieka...

Gal windows 7 pas tave?

žinoma Windows 7, o ką su jais neveikia?

Veikia, čia tik durnas nusistatymas prieš windows 7. Bandyk paleisti su administratoriaus teisėmis programą, arba pakeisk compatabiliy į windows xp sp3

Man su xp veikia, su 7 neveikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nesuprantu aš.. kaip bekeisčiau vistiek senas lieka...

Gal windows 7 pas tave?

žinoma Windows 7, o ką su jais neveikia?

Veikia, čia tik durnas nusistatymas prieš windows 7. Bandyk paleisti su administratoriaus teisėmis programą, arba pakeisk compatabiliy į windows xp sp3

Man su xp veikia, su 7 neveikia :)

Kas nemoka elgtis tam ir neveikia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Kas nemoka elgtis tam ir neveikia..."

Gal tu nebepisk man proto? Jeigu sakau kad neveikia, reiškias ir neveikia. Jeigu tau viskas normalei pasileidžia, tai puiku.

Nepisu aš tavo proto (nėra ką pisti)... Tiesiog nervina kai vaikai nusišneka sakydami, kad win7 kalti dėl to, kad jiems kažkas neveikia... Man pavyzdžiui viskas visada veikia, o jeigu ne tai randu būdą kaip sutvarkyti... Kolkas dar nebuvo nei vienos bėdos kurios nesutvarkyčiau pats... Taigi nesiputok ir ramiai sėdėk su savo win xp...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Kas nemoka elgtis tam ir neveikia..."

Gal tu nebepisk man proto? Jeigu sakau kad neveikia, reiškias ir neveikia. Jeigu tau viskas normalei pasileidžia, tai puiku.

Nepisu aš tavo proto (nėra ką pisti)... Tiesiog nervina kai vaikai nusišneka sakydami, kad win7 kalti dėl to, kad jiems kažkas neveikia... Man pavyzdžiui viskas visada veikia, o jeigu ne tai randu būdą kaip sutvarkyti... Kolkas dar nebuvo nei vienos bėdos kurios nesutvarkyčiau pats... Taigi nesiputok ir ramiai sėdėk su savo win xp...

Ko čia tau nervintis? Jeigu programa man neveikia man ant win7 tai ir neveiks, nei aš kraunu ant win7 nei ką, todėl gali atvėst biški microsofte :). Jeigu tau viskas pasileidžia, tai gal nebespamink savo bereikšmių pranešimų nes čia yra pagalbos forumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Kas nemoka elgtis tam ir neveikia..."

Gal tu nebepisk man proto? Jeigu sakau kad neveikia, reiškias ir neveikia. Jeigu tau viskas normalei pasileidžia, tai puiku.

Nepisu aš tavo proto (nėra ką pisti)... Tiesiog nervina kai vaikai nusišneka sakydami, kad win7 kalti dėl to, kad jiems kažkas neveikia... Man pavyzdžiui viskas visada veikia, o jeigu ne tai randu būdą kaip sutvarkyti... Kolkas dar nebuvo nei vienos bėdos kurios nesutvarkyčiau pats... Taigi nesiputok ir ramiai sėdėk su savo win xp...

Ko čia tau nervintis? Jeigu programa man neveikia man ant win7 tai ir neveiks, nei aš kraunu ant win7 nei ką, todėl gali atvėst biški microsofte :). Jeigu tau viskas pasileidžia, tai gal nebespamink savo bereikšmių pranešimų nes čia yra pagalbos forumas.

Prie ko čia

...todėl gali atvėst biški microsofte...
?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Kaip Bilas Geitsas apsikabinęs win7 sėdi :)

Tai nori pasakyti, kad kitos operacinės sistemos yra geresnės? Nors Windows 7 yra pati geriausia, jeigu PC ne medinis... Dabar jau naujos Mozilla FireFox versijos bus tik ant windows 7 , linux ir mac operaciniu sistemų, na gal dar ir ubuntu, bet pvz ant Windows xp jau nebekuria... Žaidimai taip pat nebekuriami ant Windows xp. Taigi tavo tie Windows xp jau miršta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4285 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...