Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teikiu paslaugas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4316 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, teikiu skriptinimo ir šiek tiek websaiterio paslaugas:

Skriptinimas:

Kuriu darbus su direktoriaus pakvietimais, dedu įvairius pickupas ir padarau pagal jūsų norus ką jie turėtų daryti. Kuriu vartus. Užsisakiusiam paslaugas dar pridedu pora FS ir mini sistemų: tokių kaip /dirzas /autopilotas (jai nėra serveryje). Dėl skriptinimo paslauų ir kainų kreiptis į skype: djremix579

Web paslaugos:

Kuriu taipogi ir php-fusion webus. Padarau jums ant webo viršelio jūsų norimą pavadinimą pvz., LRG.LT. P.S Sukuriu su jūsų norima galūne. Jūs tiesiog pasakot kiek galit leisti pinigų hostingui ir kiek maždaug žmonių registruotusi į jį, ir aš tiesiog patariu kokio galingumo tiktu labiausiai ir pasakau visas galimas galūnes. Dėl web kreiptis į skype: djremix579

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Pagalvok logiškai iš kur žmogus žinos kiek pas jį tinklalapį žmonių registruosis.

2. Skriptino paslaugos nepyk bet tikrai ne kažką ypač, kaip jau naujokas ta patį filescriptą gali įsimesti, nebent išvis yra bukas jei nemoka.

Bet dar nieko nestumiu, tiesiog taip daviau pora kritikos, sėkmes pažiūrėsim kas gausis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Pagalvok logiškai iš kur žmogus žinos kiek pas jį tinklalapį žmonių registruosis.

2. Skriptino paslaugos nepyk bet tikrai ne kažką ypač, kaip jau naujokas ta patį filescriptą gali įsimesti, nebent išvis yra bukas jei nemoka.

Bet dar nieko nestumiu, tiesiog taip daviau pora kritikos, sėkmes pažiūrėsim kas gausis.

Apie tave patį kritikos galima tiek pafundyt, kad net nu. Pats TVS'us tik moki įrašinėt, o čia kitus kritikuoji, lauži iš savęs proto guzą, o nifigą nieko nesugebi, žalias kaip varlė esi.

Protinguolis atsirado..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Pagalvok logiškai iš kur žmogus žinos kiek pas jį tinklalapį žmonių registruosis.

2. Skriptino paslaugos nepyk bet tikrai ne kažką ypač, kaip jau naujokas ta patį filescriptą gali įsimesti, nebent išvis yra bukas jei nemoka.

Bet dar nieko nestumiu, tiesiog taip daviau pora kritikos, sėkmes pažiūrėsim kas gausis.

Apie tave patį kritikos galima tiek pafundyt, kad net nu. Pats TVS'us tik moki įrašinėt, o čia kitus kritikuoji, lauži iš savęs proto guzą, o nifigą nieko nesugebi, žalias kaip varlė esi.

Protinguolis atsirado..

Pirmas dalykas net nežinai ką sugebu, pažiurek kitą kartą visada padėdu, tiek skriptinti pusiau moku, tikrai ne tik filescriptą moku įrašyti, ar padavinimą pakeisti, o kitą kartą jei skaitai paslaugas, paskaityk daugiau ir apačia, ką dangi aš tiek ir piešiu koduojų dizainus, atsidaro mat mandras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pieši ? Koduoji ?

Parodyk pavyzdžių SAVO pieštų ir koduotų.

Pusiau skriptint moki ?

Tu žmogau, kad išmokai pagrindus jei dar tuos išmokai, galvoji pusę jau įgudai ?

Nifigą, pawn skriptinime tiek visko yra, aš jau 2 metai, kaip skriptinu, ir žinau, kad visko neesu išmokęs. O tu pora mėnesiukų pakopinai skriptus, įklijavai į gm, pakeitei tekstus ir skaitosi, kad "pusiau moki" ? :D

Pusiau žodis reiškia vos ne tą patį, kaip "beveik". O beveik - nesiskaito.

Tai vat, laukiu tavo pavyzdžių.

P.S Jei rašai lietuviškai, rašyk be klaidų, LIETUVI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pieši ? Koduoji ?

Parodyk pavyzdžių SAVO pieštų ir koduotų.

Pusiau skriptint moki ?

Tu žmogau, kad išmokai pagrindus jei dar tuos išmokai, galvoji pusę jau įgudai ?

Nifigą, pawn skriptinime tiek visko yra, aš jau 2 metai, kaip skriptinu, ir žinau, kad visko neesu išmokęs. O tu pora mėnesiukų pakopinai skriptus, įklijavai į gm, pakeitei tekstus ir skaitosi, kad "pusiau moki" ? :D

Pusiau žodis reiškia vos ne tą patį, kaip "beveik". O beveik - nesiskaito.

Tai vat, laukiu tavo pavyzdžių.

P.S Jei rašai lietuviškai, rašyk be klaidų, LIETUVI.

P.S Jei rašai lietuviškai, rašyk be klaidų, LIETUVI.

Privertei nusijuokti, jei ten tavo naršyklę klaidas tavo taiso, tai pavaidinti nori, o tu jei rašai nerašyk rusiškai - Nifigą. Tau tas pats.

Antrą, pagrindus? Taip ir juos išmokau, pirma kartą tave gyvenime matau, tu galbūt mane žinai, bet kaip matau turbūt nelabai, pats skriptinų ilgo laiko tarpą, bet prieš pora mėnesių tik atėjau į GRP, visad žaisdavau bei skriptindavau tik RolePlay serveriuose.

O antrą, čia sakai kad kažką įklijuoju ar ką į Gamemodą, nedarau taip kad ištraukiu skriptą ir jį čia įkeliu ir pamokas ar ką, NE, nes tai yra kitų žmonių kurtą, o kita tai išvys kas tu toks, kad čia man aiškintum ir laiką gaištum, man tu niekas. Jei dar ko nors norėsi parašyk į AŽ, nerinkdamas pranešimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kur tie pavyzdžiai tavo, ką ?

Aš bent lietuviškus žodžius be klaidų rašau, ne kaip tu "išvys".

Manęs nežinai ? Aš nesiskelbiu ką moku, ką sugebu, tylus esu šiame forume.

Gta-s forume truputį žinomesnis esu. Anaiptol, aš neturiu pastovaus slapyvardžio, kad visur tokį patį rašyčiau.

O ar postus renku, ar ne čia yra ne tavo reikalas, ir ne tau man aiškint ką daryt ir ko nedaryt, berašti.

Pasitreniruok, o tada riesk nosį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4316 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...