GymBo

Prince of Persia filmo treileris

Recommended Posts

1257353013.jpg

Žaidėjai, bijoję, kad kino kompanija Disney neįdės deramų pastangų ekranizuodama garsųjį veiksmo/nuotykių žaidimą Prince of Persia: The Sands of Time, gali atsipūsti. Vakar pasirodė pirmasis filmo treileris, trunkantis apytikriai dvi su puse minutės. Tas pats treileris praeitą savaitę buvo pristatytas keletoje spaudos konferencijų, o dabar jau pasiekiamas ir plačiajai visuomenei.

Treileris aiškiai parodo, kad filmo prodiuseris vykdo savo pažadą, sakydamas, kad „Prince of Persia: The Sands of Time“ jis suteiks tokį patį prašmatnumą, kaip ir „Karibų Piratų“ trilogijai. Apytikris filmo biudžetas 150 milijonų JAV dolerių. Jame gausu įvairių specialiųjų efektų ir prabangių dekoracijų. Dauguma filmo scenų nufilmuota Maroke.

Treileryje atskleidžiama filmo istorija, kuri nenutols nuo originalaus 2003 metų Prince of Persia: The Sands of Time žaidimo. Istorijos centre magiškas durklas, galintis pagreitinti arba sustabdyti laiką. Filmo scenarijus parašytas Jordan Mechner, kuris sukūrė 1989 metais sukūrė originalų Prince of Persia, o vėliau ir Sands of Time.

Režisuojamas Mike Newell („Harry Potter and the Goblet of Fire“, „Donnie Brasco“), „Prince of Persia: The Sands of Time“ kino teatruose pasirodys kitų metų gegužės 27 dieną. Tą pačią dieną Ubisoft leidėjai pažadėjo atskleisti informaciją apie naują Prince of Persia serijos žaidimą.

„Prince of Persia: The Sands of Time“ treilerį galite pažiūrėti

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele