GymBo

Paaiškėjo Star Trek Online išleidimo data

Recommended Posts

1257767193.jpg

Cryptic Studios žaidimų kūrėjai išgyvena rimtus pokyčius. Kai 2008 metais studiją įsigijo Atari žaidimų leidėjai, Cryptic dar sugebėjo sukurti Champions Online – savo pirmą internetinį, daugeliui žaidėjų skirtą vaidmenų žaidimą nuo 2005-ųjų, kai pasirodė City of Villains. Sklandant gandams, kad San Franciske įsikūrusi studija ruošiasi 2011 metais išleisti Neverwinter Nights MMORPG, šiuo metu tikrai aišku, kad Cryptic Studios kitais metais pasauliui pristatys Star Trek Online.

Pirmuoju klausimu iškilo Star Trek Online išleidimo data. Bet Atari ir Cryptic Studios patvirtino, kad žaidimo serveriai Šiaurės Amerikoje startuos 2010 metų vasario 2 dieną, o Europoje – vasario 2-ąją. Cryptic Studios teisę kurti Star Trek Online iš Perpetual Entertainment perėmė pernai liepą, kai pastaroji studija susidūrė su didelėm finansinėm bėdom.

Star Trek Online gyvuos visiškai nepriklausomai nuo jokių įvykių, rodytų filme ar televizijos seriale. Žaidėjams teks įsikūnyti į erdvėlaivio kapitono vaidmenį, prieš tai pasirinkus vieną iš kariaujančių pusių: United Federation of Planets (geriau žinoma tiesiog kaip „Federation“) arba Kingon.

Spalį Star Trek Online įžengė į beta testavimo fazę, o Cryptic Studios vis dar priima žaidėjų prašymus testuoti žaidimą. Tai galite padaryti oficialiame Cryptic Studios tinklapyje.

Parašė: Endy

P.S Naujiena imta is

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele