Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Benzino sistema| Create by: Sa_Skript | tiem kas kuria nuo 0


SaSkript

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4341 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šį pamoka naujokam ir patyrusiam!

Viršuje prirašom:

new VehGas[MAX_VEHICLES];

Po public OnGameModeInit() rašom:

	for(new i = 0; i < MAX_VEHICLES; i++)
{
	VehGas[i]=50;
}
SetTimer("GassLess",1000*10,1);

Ir gamemodo apačioje rašom:

forward GassLess();
public GassLess()
{
for(new i; i< MAX_PLAYERS;i++)
{
 	if(IsPlayerInAnyVehicle(i)&&GetPlayerState(i)==PLAYER_STATE_DRIVER)
 	{
    	VehGas[GetPlayerVehicleID(i)]--;
    	new str[50];
    	format(str,sizeof(str),"Benzinas: %d",VehGas[GetPlayerVehicleID(i)]);
    	GameTextForPlayer(i,str,5000,1);
		if(VehGas[GetPlayerVehicleID(i)]<1)
		{
		    new params[8];

			GetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(i),params[0],params[1],params[2],params[3],params[4],params[5],params[6]);
			SetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(i),0,params[1],params[2],params[3],params[4],params[5],params[6]);
			GameTextForPlayer(i,"Nėra degalu.",5000,1);

		}
 	}
}
return 1;
}

Pamoka kurta Sa_Skript. Be mano leidimo kopinti draudžiama arba prirašyti mano vardą! sėkmes bus eror? rašyk padėsiu! :)

P.S Mano pirmoji pamoką :sliap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai pirma karta matau tave, ir tikrai tu iš šio forumo aišku kitą vartotoją užsiregistravęs, arba iš kitų populerių portalų.

Apie Tavo pamoką:

Iš tavo pamokos beveik aš asmeniškai beveik nieko nesupratau, tu čia parašiai belenką, pagal mane naujokai tikrai nemokės pasidaryti, suprantu nors jiems paaiškintum funkcijas. Manau neišeis vistiek pasidaryti pagal gerai žinomą mašinų sistemą LRG kitaip (German). Šiaip tai gera pamoka, bet jinai nesukurta iki galo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai pirma karta matau tave, ir tikrai tu iš šio forumo aišku kitą vartotoją užsiregistravęs, arba iš kitų populerių portalų.

Apie Tavo pamoką:

Iš tavo pamokos beveik aš asmeniškai beveik nieko nesupratau, tu čia parašiai belenką, pagal mane naujokai tikrai nemokės pasidaryti, suprantu nors jiems paaiškintum funkcijas. Manau neišeis vistiek pasidaryti pagal gerai žinomą mašinų sistemą LRG kitaip (German). Šiaip tai gera pamoka, bet jinai nesukurta iki galo.

Taip pirmą kartą..

Sukuriau tiktai benziną..

Kai važiuoji ir eina tas benzinas daugiau nieko ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4341 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...