Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Counter Strike New Clan!


driver21

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4348 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi,

Esu Lukas, man 16 metų. Ir vienu žodžiu einam iškart prie reikalo... Prieš savaite sugalvojau įkurti New CS Clan... Kodėl ? - O todėl, kad aš žaidžiu Counter Strike ir man jis patinka. Tai sugalvojau aš vienas. Esu sukūręs jau tinklapį Clan'o ( 90% ) ! Trūksta tik Clan'o narių, t.y. - padėjėjų, žmogaus kuris mokėtu sukurti serverį kur vyktu CM ir dar vieno serverį kur galėtu žaisti visi žaidėjai, žmonių kurie moka kurti video, photoshop naudotis, web masterio geresnio. Kol kas tiek, siūlykite savo pasisiulymūs čia, tikiuosi atrasiu tai ko man reikia ir tikiuosi bus norinčiu prisijungti.

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4348 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...