Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Darykit atranka...


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4350 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar rinkti naujus moderatorius?O senus mesti(neaktyvius)?  

1 balsas

  1. 1. Ar rinkti naujus moderatorius?O senus mesti(neaktyvius)?

    • Nerinkti nieko ir nemesti nieko
      0
    • Nerinkti naujų tik senus mesti(neaktyvius)
      0
    • Rinkti naujus,senus mesti(neaktyvius)
      1
    • Rinkti naujus,senų nemesti
      0


Recommended Posts

Krč.. Ainu tiesiai prie reikalo... Siūlyčiau daryti moderatorių atranka ,nes matau moderatoriai nespėja visko arba miega... Naikit i gta samp kas ten daros flooderiai ,ne į tas temas rašo... Pvž: Klausimai,pagalba,prašymai... Rašo... Padedu su sa-mp skriptinimu.Kiti forume apgaudinėja žmones forume... Rašo darau viską už rep+ ,skriptinu,mapinu nors nemoka... Ir dar rašo ne į tą tema... O moderatoriai ir kt.? Miega? Ir cs 1.6 i pluginus rašo teikiu paslaugas ir t.t. Aš nesakau,kad pats šventuolis ir aš prasižengiu kartais... Bet dabar tai *Myliu www.supergames.lt* patylėsiu geriau nesikeiksiu...

Tad siūlau rinkti naujus moderatorius ,o senus(neaktyvius,miegančius,kurie taisykles laužo) LAUK...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krč.. Ainu tiesiai prie reikalo... Siūlyčiau daryti moderatorių atranka ,nes matau moderatoriai nespėja visko arba miega... Naikit i gta samp kas ten daros flooderiai ,ne į tas temas rašo... Pvž: Klausimai,pagalba,prašymai... Rašo... Padedu su sa-mp skriptinimu.Kiti forume apgaudinėja žmones forume... Rašo darau viską už rep+ ,skriptinu,mapinu nors nemoka... Ir dar rašo ne į tą tema... O moderatoriai ir kt.? Miega? Ir cs 1.6 i pluginus rašo teikiu paslaugas ir t.t. Aš nesakau,kad pats šventuolis ir aš prasižengiu kartais... Bet dabar tai *Myliu http://www.supergames.lt* patylėsiu geriau nesikeiksiu...

Tad siūlau rinkti naujus moderatorius ,o senus(neaktyvius,miegančius,kurie taisykles laužo) LAUK...

TAI RAPORTUOKIT TEMAS BLEMBA. Kiek žiūriu nei vieno raporto, ir zyzia, kad neištrinam temų ir t.t. Jūs žinot, kaip padėtumėt raportuodami ? Iškarto būtų temos trinamos, nes mums lengviau raportus žiūrėt negu po visus forumus vaikščiot ir žiūrėt kas kur netinka.

Mes stengiamės kiek galim , ir tvarkom viską.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4350 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...