Peršokti į turinį
Daivis_Bond

Darykit atranka...

Ar rinkti naujus moderatorius?O senus mesti(neaktyvius)?  

1 balsas

1. 1. Ar rinkti naujus moderatorius?O senus mesti(neaktyvius)?

• Nerinkti nieko ir nemesti nieko
      0
    • Nerinkti naujų tik senus mesti(neaktyvius)
      0
    • Rinkti naujus,senus mesti(neaktyvius)
      1
    • Rinkti naujus,senų nemesti
      0

Recommended Posts

Krč.. Ainu tiesiai prie reikalo... Siūlyčiau daryti moderatorių atranka ,nes matau moderatoriai nespėja visko arba miega... Naikit i gta samp kas ten daros flooderiai ,ne į tas temas rašo... Pvž: Klausimai,pagalba,prašymai... Rašo... Padedu su sa-mp skriptinimu.Kiti forume apgaudinėja žmones forume... Rašo darau viską už rep+ ,skriptinu,mapinu nors nemoka... Ir dar rašo ne į tą tema... O moderatoriai ir kt.? Miega? Ir cs 1.6 i pluginus rašo teikiu paslaugas ir t.t. Aš nesakau,kad pats šventuolis ir aš prasižengiu kartais... Bet dabar tai *Myliu www.supergames.lt* patylėsiu geriau nesikeiksiu...

Tad siūlau rinkti naujus moderatorius ,o senus(neaktyvius,miegančius,kurie taisykles laužo) LAUK...

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Krč.. Ainu tiesiai prie reikalo... Siūlyčiau daryti moderatorių atranka ,nes matau moderatoriai nespėja visko arba miega... Naikit i gta samp kas ten daros flooderiai ,ne į tas temas rašo... Pvž: Klausimai,pagalba,prašymai... Rašo... Padedu su sa-mp skriptinimu.Kiti forume apgaudinėja žmones forume... Rašo darau viską už rep+ ,skriptinu,mapinu nors nemoka... Ir dar rašo ne į tą tema... O moderatoriai ir kt.? Miega? Ir cs 1.6 i pluginus rašo teikiu paslaugas ir t.t. Aš nesakau,kad pats šventuolis ir aš prasižengiu kartais... Bet dabar tai *Myliu http://www.supergames.lt* patylėsiu geriau nesikeiksiu...

Tad siūlau rinkti naujus moderatorius ,o senus(neaktyvius,miegančius,kurie taisykles laužo) LAUK...

TAI RAPORTUOKIT TEMAS BLEMBA. Kiek žiūriu nei vieno raporto, ir zyzia, kad neištrinam temų ir t.t. Jūs žinot, kaip padėtumėt raportuodami ? Iškarto būtų temos trinamos, nes mums lengviau raportus žiūrėt negu po visus forumus vaikščiot ir žiūrėt kas kur netinka.

Mes stengiamės kiek galim , ir tvarkom viską.

Dalintis šį pranešimą

na gerai raportuosiu naisiu i duk suzinosiu kaip ,bet kai koki suraportuosiu 100 medalio noresiu ,nes padedu serveriui... O jus paliudysit kiek reportu ok?

Medalio? Kokio dar medalio ? Kokiam serveriui tu padedi ?

Dalintis šį pranešimą

Truputis informacijos.. Forumas jūsų ? - ne. Jūs jame dievai ? - ne.

Dominus - jis norės - padarys, jis išmano savo darbą. Priminsiu gerą lietuvišką patarlę - užsimanė kiaulė bananų. Nieko asmeniško.

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele