Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Beda, su nfs carbon padekit!


Airiasas456

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5284 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Problema su nfs CARBON as ji isirasiau wiskas lyg ir gerai bet kai nusikrekinau (beje cracka ikeliau i ta nfs carbon folderi wiska padariau kaip reikia) isijungiu zaidima pajuoduoja ekranas parodo kad loading po to ismete lentele kad ten kazkas yra su nfsc.exe ir raso send report or dont send report. PATARKIT KA DARYT?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Crackas 100% weikia, ir pc turi vilkt ta carbona... Tik man abejones del vaizdo plokstes kyla, neseniai nusipirkau i 2002gamybos pc isidejau geforce 6200 8x vaizduske, driveriai viskas susirase puikiai.. BeT :D pastebejau kad greiciau pajudinus pele, rodykle truputi susilieja, :D ce rmtj, bet ten ant mouse nustatymu bajeriu ner jokiu wisx ten gerai.. Man atrodo kad mano pc biosas jau senukas ir ji reiktu updatint nes kaip pc nusipirkau 2002m taip jis nuo to laiko neupdatintas iki siol :) ka manot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5284 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...