Peršokti į turinį
Emskis

DCS.LT - Serveriai

Recommended Posts

f78288a57f87509e3dcbff7b2b3f627f436.png

Tinklalapio link: http://www.dcs.lt

Tinklalapis gyvuoja: 5 Dienas, šiandieną atidarytas.

Tinklalapio tema: Counter-strike

Tinklalapio aprašymas:

Sveiki, pristatysiu naują serverių projektą.

Kodėl pasirinkome 'dcs' ? , na manau jog pavadinimas trumpas, ir aiškus, ir lengvas.

Turime 4 serverius, clasikinį csdm, bei public serverį. Šiek tiek apie juos:

Šios serverius norėjom padaryti kiek kitokius nei kiti.

Public serveris: Nėra jokių vip/admin/sadmin sistemų, soundų, bei bullet_damage, stengiamės išlaikyti ,kad būtų kuo labiau švaresnį jį. Admin privilegijas suteiksime tik geriems, bei išmanantiems žaidėjams. Serveryje galėsite kurti strategijas, puikiai girdėsite vienas kitą, jei turite gerą mikrofoną, T negirdės jūsų per pokalbį, jei jūs esate CT.

Kiti serveriai, na turime kitus t.y RuneMod, bei Umbrella Corp. + Zombie swarm GunXP, UCZS serveryje veikia visi gunxp serverio unlock'ai, t.y (ginklų pagerinimai)

Svetainė:

Svetainę taip pat stengiamės išlaikyti kuo švaresnę, bei neprikišti nereikalingų modifikacijų, ar panelių. Svetainėje pateikiama tik svarbiausia informacija. Beabėjo, jei patiko , nepamirškite užsiregistruoti, ir aplankyti mūsų serverius.

Visi serveriai išsiskiria tuo (išskyrus public) jog turi ūnikalias vip/admin sistemas, manau bus daug smagiau žaisti su jom, nei iš interneto.

Taigi laukiama jūsų visų , - http://www.dcs.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Šaunu, net mokate kopijuoti pavadinimus. :) Aišku viskas su jumis. Na jum viskas gražiuoju nesibaiks . Tikrasis puslapis yra dcs.us.lt . Nieko savo orginalaus nesugalvojat... Vaikai graudus esat. Kaip minėjau, nepagailėsiu pinigu , kad jus uždaryčiau, ar bent ne stabiliai veiktumėt. Sekmes

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį"Pirma kartą" :D ... Nenoriu gynčitis su tokiu graudžiu.. Vistiek toks projektas ilgai negivuos. PHP-F pff. bsfusion dar apsaugą. Ir tai klausimas ar tą turi. Dar laimė jei iš IV.lt pirkai. :)

neturiu bs, ant širdies lengviau :) ? Gynčikis, nesigynčik, vienodai pieše man. O ar ilgai gyvuos, pamatysi pats :) Tik laikykis jog dcs.us.lt pats negriūtu greitu metu :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×