Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas del Windows 7


s3xyKitten.nK

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5117 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar ismanot apie PC  

19 balsai

  1. 1. Ar ismanot apie PC

    • Ne
      0
    • Taip
      12
    • Galbut
      2
    • Siektiek
      5
    • Ne biskiuko
      0


Recommended Posts

Sveiki visi Labusai vartotojai.

Noreciau uzduoti viena klausima kas ismano su PC.

Pas mane dirba Windows XP su 1GB RAM , 2.21GHz , 3500+ , Athlon 64 Processor.

Tai yra 32-Bitu kompiuteris.

Radau Torrent'e kur yra visos galutines Windows 7 versijos.

Atsibodes XP man jau ir noreciau pakeisti i Windows 7.

Noriu paklausti ar patems tuos Windows 7 ir ieskau zmogaus kuris galetu man padeti

suinstalliuoti. Maciau internete buvo parasyta kad reikalauja 2GB ram , bet kitoje svetaineje kad nuo 1 GB iki 125GB patempia.

Galetumet kas nors padeti ? Aciu is anksto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pas mane irgi dirba win xp 32 bitu 32 bitu yra 84x o 64 bitu yra 64 x betniekada neatsibos su xp turesiu 2 os parsisiunciau programa kury galima naudoti 2 os reikia su instaliacija setup no cd

-- Papildyta --

Sveiki visi Labusai vartotojai.

Noreciau uzduoti viena klausima kas ismano su PC.

Pas mane dirba Windows XP su 1GB RAM , 2.21GHz , 3500+ , Athlon 64 Processor.

Tai yra 64-Bitu kompiuteris.

Radau Torrent'e kur yra visos galutines Windows 7 versijos.

Atsibodes XP man jau ir noreciau pakeisti i Windows 7.

Noriu paklausti ar patems tuos Windows 7 ir ieskau zmogaus kuris galetu man padeti

suinstalliuoti. Maciau internete buvo parasyta kad reikalauja 2GB ram , bet kitoje svetaineje kad nuo 1 GB iki 125GB patempia.

Galetumet kas nors padeti ? Aciu is anksto.

tikrai? nu tai didele problema tau reikies nauja pc pirkti kurie turi dar daugiau gigabaitu bet pas mane yra dar didesnis jau seniai turejau win vista man atsibodo vista ir vel pakeiciau bet lengva buvo keisti windowsus win xp rekomendujoa su kodu o win 7 bet kokia jei nori kodu rasai jei nenori kodu nerasai sio dydzio talpumo procesoriu pirkau is bms megapoli tu internete ieskok rasyk bms ir viskas ten bus bms megapolis ir ten ieskai procesoriu bet pas mane intel core 2 duo inside bet vaizdo draiverius neleidzia atnaujinti tai va. pradekit darba jei nerandi prasyk manes y skype benasbenas31

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

visu pirma 1gb ramu kainuoja apie 50lt

Kamtau keisti win jaigu is xp galima greiciausius os padaryti is visu esamu

antras minusas su windows 7 neviskas veikia tia yra driveriai bei zaidimai

kas ten torrentuose yra ten daugiau negu puse ju neveikia tik mokantys elgtis

su kompiuteriu kitaip sakant turintis auksines rankas gali pasidaryti win 7.

Tai tu apsipresk..ar tau isties ju reikia.. nes geriau uzsimodink xp...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

NU taj visu pirma nuo ramu priklauso jaigu pas tave notebukas tai tikiu kad brangus

O paprasciausiai standartininiui pc ddr2 50lt 1gb kainuoja ir ramu daznis ir kitka daug ka pasako....

Pasidomek, o tada sakyk ar as melavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mano norm. kompiuteris.Ne nesiojamas ar koks NoteBook'as. 1 Windowsai nebuvo linux ar Ubuntu ar dar kt. buvo XP.

Galit rakinti tema nes neapsimoka man net pirkit RAMU.

Idomu kodel neapsimoka?

1.Pas mane atrodos yra ne DDR2 o DDR todel kainuos daugiau nei 80 LT.

2.Senas kompiuteris jau 3-2 metai , man rodos isvis daliu,vaizdo ploksciu,ramu tinkanciu sunkiai rasiu.

3.Per brangiai apseina jau geriau pasitaupyciau ant naujo PC.

4.Perskaiciau Delfi straipsni kad Microsoft gavo virs 100 IP kurie naudoja nelegalius windows 7. Tad bijau net installiuoti , nes klasioko drauga jau pagavo ir bauda 500LT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau kad gavo bent as negavau nes mano ip raidinis eina ir ip utorento nevisi tikri :D

Beje jeigu ramu nemoki ir nezinai koki rusys tai geriau nerisink ir nepirk nieko brniuk :*

matau tavo supratimo lygi apie pc...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvo straipsnis kad, vista nepasiseke tai win 7 sekmingai susikure. O XP vartotojam nelabai patiks, nes jie kaip ir su vista senesni driveriai visokiu spausdintuvu ar konors neveiks. Kas turi galingesni PC ir naujesnius zaidimus nori pazaisti skirta daugiau tiem. Ir bauda man atrodo tiek Lt kiek jie kainuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5117 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...