*Lucky*BOY

GTA: TBoGT turės seksualių gabaliukų, sako BBFC

Recommended Posts

7d4a7cc7d64a4141d4f68b1a0078a9a5a7520f67_200x147_Q70.jpeg

BBFC atskleidė, jog GTA IV žaidimui skirtame epizodų rinkinyje The Ballad of Gay Tony bus keletas "stiprių", seksą primenančių momentų.

Prie sekso prisideda necenzūrinių žodžių pripildyta kalba ir dažnas narkotikų vaizdavimas žaidime, o visa tai reiškia tik vieną - papildymas bus pažymėtas +18 reitingu. Belieka priminti, kad du papildymai - The Lost and Damned ir The Ballad of Gay Tony bus platinami vienoje savarankiškoje pakuotėje, pavadinimu Episodes of Liberty City. Šis rinkinukas kainuos apie 40 dol.

Atskleisdama pirkėjų dėmesį patraukiančias reitingo įvertinimo charakteristikas, BBFC beveik kiekvieną iš jų trumpai apibūdino.

"Į žaidimą įeis kelios sekso scenos", - rašoma profilyje. "Sekso vaizdavimas bus gan stiprus, tačiau visą "blogį" užslėps nuolat apsirengę veikėjai, o tai reiškia, kad tarp TBoGT scenų nebus jokių nuogybių!". Ten yra užsiminta apie tai kaip mergina vyriškiui įteikią nuostabią dovaną, o pastarasis jai atsilygina paslauga. Veiksmai atliekami dukart. Per vieną įvykį biure net pusvalandį buvo įsivyravusi mirtina tyla!

Ką dar turėčiau paminėti, tai naujas ekstremalus Episodes From Liberty City trailer'is, pasakojantis apie šokinėjimo nuo dangoraižių parašiutu varžybas, kuriose įtampos bus į valias. Teks būti atsargiam, kadangi kiekvienas dalyvis gali savaip pakenkti Tau! Be abejo, Luis'as, nuo dangoraižio viršaus žiūrėdamas į apačią, nepridės į kelnes. Pramogų ir šiuolaikiškų užsi

[youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=i8ucUTY8iBQ&feature=player_embedded[/youtubecom]

The Ballad of Gay Tony išskirtinai X360 konsolės savininkams bus išleistas spalio 29 d. Kaina - 1600 MS taškų (13.60 svarų sterlingų/19.20 eurų).

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

:woot:

Jopapa smagu turetu buti.... :D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele