Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

cs umbrella shop daiktai


sexius22

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5297 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

iskilo toke problema ,kad reikia daugiau extra daiktu tame /ul zinot kas laikiux-swarm serva man rieketu (dual elite golden,baseball bat,)visa kita ko riek turiu ir da pasakytumet ar duotumet kokiu pluginu pvz:kad pasirinkus klase mentu ar teru nebeleistu keist nebent recconect padarius ir nereiktu rinktis pagal /class zm ,o automatiskai parinktu wos tik atsiradus, jusu prasau nes laikiux ir uz pinigus neduotu, nebent kas sukurtumet gunxp moda+ su swarm l4d zm - zombie plague man netink...

Duociau +rep ar nors visa basliu kiek turiu man negajla...

ir jei neturit ko man reik nekomentuokit nesamoniu...

-- Papildyta --

stai foto jei aiskiau bus -

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

azt suprask man riek ne pacio modo gunxp o su dar kaikuriais priedais shope dual elitu ir bytos viskas daugiau man nk nereik tu sudu golden ak ar pompos man nereik...

-- Papildyta --

suprantu kad stengies bet man nerandi ko reik pilnai...

jei rasi tikraj ko reik atiduosiu visus litus saito ir rep+ man negaila *Myliu SuperGames.lt* man tie litai man tiesiog reik cs servuj zm nes koke vasara darysiu starta servo ir bus 24/7 non stop laikysiu metus 4 ever krc tj wa as ce del pramogos kad su draugais tik palost nenoriu man riek rimto servo o kai laikiau ant savo pc lose 32/32 bet uzpiso laikyt nes elektra ryja tj laikysiu ant vps uz pinigus... ar kajp ten vyksta viskas nu krc da puslapi padarysiu lengvaj tj wa kam nesunku padekit atiduodu poirmam radusiam tai ko man reikia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5297 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...