Peršokti į turinį

Cs 1.6 serveris pradininkams!


GumGuma

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4413 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki! Va pakuriau ir idejau tuscia Public serveri. Cia yra pilnas serveris kur tik ijungi ir eini zaist.

Serverije yra:

Protocol Win 47/48.

Originalus Maps.

Veikianti serverio rank statistika.

Serveris rodomas Internete per Find Servers (nereikia juokiu Dproto)

Jokiu reklamu.

Jokiu plugin (yra tik standartiniai su amxmodu)

Sis serveris skirtas tiems kas nori kurt savo serveri. Ji nereikia nekur kist! Kaip dauguma kisa admin packus i savo Counter Strike arba Valve aplankus.

Si serveri tik ijungi ir viskas. Randat sau reikiamus pluginus ir idedat.

Siustis: http://fileufo.com/8ks4uku6vgeo/Cs_1.6_Serveris.7z.html

Kam praverte negailekit +rep...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia nera nieko sunkaus sukuti toki nu reikia padirbeti tai duodu tau +r3p E o gal zinai kodel man nepasileidzia mano serveris kurtas nomalus draugai sake viskas gerai bet kaip ijungiu savo server pro savo ip sak draugai negali ieiti nekrauna tesiog jo interneto tekeju klausiau sake mano isorinis ip.O as gal preis 9 men ar 10 win 7 isirasiau tai kas cia gali buti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tu jau nepirmas klausi sita problema! Daugelis jau klausinejo sako tapati, ip isorinis o kiti prisijungt negali. Tesa sakant nezinau, gal su Dproto kas netaip? Nors as viska naujoju be jukiu Dproto ir man veikia dar geriau negu su juo. Nzn bandik su mano. Jai neiseis rasyk i skp: Diniaz

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4413 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...