*Lucky*BOY

DotA kūrėjas prisijungia prie Valve

Recommended Posts

defense-of-the-ancients.jpg

Realaus laiko strateginių žaidimų kūrėjas dirba Valve? Na, šis faktas galėtu paaiškinti keletą dalykų... Savo pranešime bendruomenei Icefrog, gerai žinomas kūrėjas dirbantis prie Warcraft III modo Defence of the Ancients (arba trumpiau - DotA) paskelbė, kad jis netik dirba Valve, bet taipat yra kūrėjų komandos lyderis. Savo žinutėje DotA žaidėjams jis sakė "Aš pagaliau turiu visus resursus, kurių man reikėjo, kad sukurčiau kai ką labai įdomaus. Aš ketinu atskleisti daugiau specifinių detalių kai tam ateis laikas".

Kaip Icefrog rašo, projekte jis ir toliau turėtų būti susitelkęs į Defence of the Ancients "Mano tikslas ir svarbiausias prioritetas ateityje yra išspręsti problemas, kenkiančias DotA, tam, kad galėtumėme pasiekti naujų aukštumų. Kaip jau daugelį kartų praeityje sakiau, o ypač po pastarojo meto kūrinių (Demigod, Heroes of Newerth - autoriaus pastaba), mane tikrai jaudina DotA ateitis!"

Ar tai galėtų paaiškinti Valve vykdančioji direktoriaus Gabe Newell, norą sukurti realaus laiko strateginio žaidimo stiliaus MMO, apie kurį jis visai nesenai užsiminė? Nepaisant to, kad žaidimai panašūs į DotA pastaruoju metu labai išpopuliarėjo, būtų visai šaunu bei įdomų išvysti šiek tiek kitokį bandymą, kuris DotA žaidimą paskanintų šiokiu tokiu MMO prieskoniu.

gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele