Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Avataro pamoka by Edwii


Edwii

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4261 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 62
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Teip teip, aš ne gėjus kad jūs man patikti. :D. O jei rimčiau, tai aš mėgstu žmones, kurie yra normalūs ir nieko nevaidina per daug. Ir beto, aiva vietoje to, kad prašytum manęs padaryt avatarą, pasinaudok pamoką ir turėsi jį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar karta sakau, ant linux NEVEIKIA photoshopas (tikrai neprasyciau)..

Tai kad čia su GIMP, ir Paint.NET gali padaryti naudodamasis pagrindinėmis funkcijomis.

-

Teip teip, aš ne gėjus kad jūs man patikti. :D. O jei rimčiau, tai aš mėgstu žmones, kurie yra normalūs ir nieko nevaidina per daug. Ir beto, aiva vietoje to, kad prašytum manęs padaryt avatarą, pasinaudok pamoką ir turėsi jį.

Nu iš manęs ne koks aktorius, tai kaip čia išeina? :D

Aš tavęs nei mėgstu, nei nemėgstu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Palauksiu. Pasidaryciau nera sunku, bet neveikia photoshopas ant Linux, o gimp ten kosmosas...

Thanks, gausi +rep.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":w5xwaegx]Mane tai labiausiai nervina: Pažaidžiame su blending options... TAI GAL PASAKYK, kokius nustatymus darai? Tada būtų lengviau.

Jau sakiau, kad pamoka ne žaliems, ir nenorėk padaryt avataro klono, jei akis neįžvelgia kuris blending option atrodo geriau, tai nereikia nervintis, tiesiog trūksta praktikos. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4261 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...