nuotas

NSO kinijoje,per saules užtemimą.

Recommended Posts

Kinijos Zijinshano observatorijos mokslininkai patvirtino, kad per liepos 22 dieną vykusį Saulės užtemimą 40 minučių filmavo danguje pasirodžiusį neatpažintą skraidantį objektą (NSO).

2009_09_24_11_06_00.jpg

Pasak jų, įrašas bus nagrinėjamas bent 12 mėnesių, kol bus padarytos kokios nors išvados. Ant Purpurinio kalno Nandžinge (Dziangsu provincija) esančios astronominės observatorijos direktorius Ji Hai-shengas pareiškė, kad mokslininkai viešai nespekuliuos, kokia yra nufilmuoto objekto kilmė, kol įrašas nebus deramai ištirtas, skelbia „Telegraph.co.uk“.

„Purpurinio kalno observatorija ir Kinijos Mokslų akademija pranešė, kad per liepos 22 dieną vykusį visišką Saulės užtemimą Kinijos mokslininkai netoli Saulės pastebėjo neidentifikuotą objektą, kurio fizikinė prigimtis dar turi būti ištirta“, – sakė observatorijos vadovas. – Šiuo metu telkiami specialistai, kurie išnagrinės šiuos duomenis, atliks išsamią jų analizę ir paskelbs mokslinių tyrimų rezultatus. Išvadoms padaryti prireiks mažiausiai vienerių metų“.

Pasak „Telegraph“, šis NSO stebėjimo atvejis – anaiptol ne vienintelis. Kinijoje pastaraisiais metais ne kartą buvo užfiksuoti neatpažinti skraidantys objektai. Deqinge‘o mieste studentai nufilmavo danguje pasirodžiusį objektą. Iš pradžių jis atrodė kaip švytinti mėlyna sfera, o po to kelis kartus pakeitė savo formą. Šis įrašas buvo parodytas per Kinijos TV.

Kaip manote , ar tai tikra? ;)

Technologijos.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Parašyk puslapį iš kurio nukopijavai informaciją.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Cukriukė: Prašau neredaguoti mano temos, aš pats ją redaguosiu kai man reikės.

P.S. Ačiū už patarimą :)

Tai reikėjo redaguot juk sakiau kad parašyk šaltinį iš kurio nukopijavai tai reikėjo redaguot, o ne parašyt pranešimą "iš šito" :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele