Peršokti į turinį

Jieskau Gero Travian private serverio


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4415 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sweiki, gal kas zinot gera veikenti travian private serveri?Nes man labai reikia kas zinot numeskit linka duosiu +rep jei patiks:) :liux: :lok:

Jei nori gero ir dar veikiancio, kurkis pati. :) Nebent http://www.etravi.lt ir dar pukiss2 serveris neblogas :) Nes net ypac mazai bugu, arba isvis nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

galit zaist is naujo ten as su multihunter visus nubaudinejau pop gal del to ir numazejo dabar as be multihunter tik kaskoks mistery dx gavo admin tai jis gal kaska padaryti...

-- Papildyta --

ai wo dave multihunteri mantas galesi pereit y mano aliance?

Vaikas,fsio :) Apie kaskokius multihunter pasvajok nuo dabar ;) cia jai ka Mistery as :) Multihunteriui ate ate ;))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

galit zaist is naujo ten as su multihunter visus nubaudinejau pop gal del to ir numazejo dabar as be multihunter tik kaskoks mistery dx gavo admin tai jis gal kaska padaryti...

-- Papildyta --

ai wo dave multihunteri mantas galesi pereit y mano aliance?

Vaikas,fsio :) Apie kaskokius multihunter pasvajok nuo dabar ;) cia jai ka Mistery as :) Multihunteriui ate ate ;))

as pas tave buvau komandoj.. bet jau nebezaidziu to srw seip geras buvo paeme bandiugas nugriove mane trenktas jis :cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4415 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...