Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

knife team


conan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Krc nezinojau kur man sukurt sita tema, taigi jei kas perkelkit. Zodziu sove tokia

mintis sukurti knife klana. Taigi noreciau suzinot ar yra realu? Ar yra siam forume

zmoniu kurie losia knf serveriuose ir yra gerai ivalde zaidima peiliais. Klausiu ar realu

todel, kad aplamai daug zmoniu nera girdeja ne tik apie knife su respawn'u servus, o

isvys net tokio map kaip 35hp, 35hp_2 nezino, jau nekalbant apie kitus 35hp. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Tikrai , keik avatarą xDD Jei kas ir eitų į tavo cl , tai tik BOTAI , nes rimti žaidėjai arba neitų į tavo clana arba ateitu bet greitai išeitų , nes tada pamatys kaip tu žaidi..Aš mačiau..Kaip OBUOLY AŠ TAVE..Todėl pirma masofkeselošk tu geriau..Nuoširdžiai sakau..Kada geriau lošt išmoksi , tada ir kurk klaną. Tokį klaną yra sukurti tikrai realu , tokį nevieną temačiau , bet jame niekas lošt nemoka arba verkia kai reikia mapa pakeisti ( Bijo kad ju geras rankas prapuls ). Žodžiu patariu nekurti nes bus vistiek klanas GAIDYS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai , keik avatarą xDD Jei kas ir eitų į tavo cl , tai tik BOTAI , nes rimti žaidėjai arba neitų į tavo clana arba ateitu bet greitai išeitų , nes tada pamatys kaip tu žaidi..Aš mačiau..Kaip OBUOLY AŠ TAVE..Todėl pirma masofkeselošk tu geriau..Nuoširdžiai sakau..Kada geriau lošt išmoksi , tada ir kurk klaną. Tokį klaną yra sukurti tikrai realu , tokį nevieną temačiau , bet jame niekas lošt nemoka arba verkia kai reikia mapa pakeisti ( Bijo kad ju geras rankas prapuls ). Žodžiu patariu nekurti nes bus vistiek klanas GAIDYS.

cia tu jam sakei ar man? :D

-- Papildyta --

o del avataro as pritariu biski akys degina... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai , keik avatarą xDD Jei kas ir eitų į tavo cl , tai tik BOTAI , nes rimti žaidėjai arba neitų į tavo clana arba ateitu bet greitai išeitų , nes tada pamatys kaip tu žaidi..Aš mačiau..Kaip OBUOLY AŠ TAVE..Todėl pirma masofkeselošk tu geriau..Nuoširdžiai sakau..Kada geriau lošt išmoksi , tada ir kurk klaną. Tokį klaną yra sukurti tikrai realu , tokį nevieną temačiau , bet jame niekas lošt nemoka arba verkia kai reikia mapa pakeisti ( Bijo kad ju geras rankas prapuls ). Žodžiu patariu nekurti nes bus vistiek klanas GAIDYS.

Nezinau kaip cia geriau parasyt, kad nei ispejimo negaut, bet ir, kad taves labai

negaidint, nes priesu forume nenoriu turet. Ar idemiai skaitai ka rasiau pirmame pra-

nesime bebriuk? Ar pastebejai, kad as rasyciau, kad gerai su gun losiu? Jei tu

katineli pasuktum smegenine, ar kokia kita vieta kur pas tave esama smegenu, tai

suprastum, kad as zaidziu only knf, nenoriu labai girtis, bet zaidziu labai gerai.

O zaidziant knf labai greitai atprantama nuo gun todel, kad su peiliu spaudziame kita

migtuka ant peles nej kalant is vamzdzio. Jei nezinai kas yra pele, tai paaiskinsiu, tai

nera mazas pukuotas gyvunelis, detalesne info, gali parasyt i AZ, zuiki.

P.S. Gali dabar nesistegt ir nebandyti cia ant manes sudo sumalt, man tavo nuomone

nesvarbi, o ir kitiem manau tai pat.

P.S.S. Neblogai cia pavariau ar ne? Del vieno kito +rep tikrai nesupyksiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kiekvienas botas moka su s losti atsitrauki ir pns...tipo idomu tiap :D pz nevala

Va cia tai tu klysti, rush moka kiekvienas botas, o judejimo meno reik mokintis, ir

ne visi to ismoksta. Zaidziant rush daznai atsitinka taip, kad labai gerai mokanti zaist

player nukala koks 2n2ka5 kuris begdamas aklai spaudzia pele. O zaidziant su S jude-

jimu i sonus kitaip sakan knife duel atsitiktinumu nebuna, laimi geriausias. Cia dabar

yra ne mano kliedesis o informacija kuria suradau skaitydamas straipsnius apie zaidima

su peiliais bei interviu su geriausiais zaidejais.

P.S. Tokia nuomone kaip tavo yra paplitusi tarp CS naujoku kurie nemoka gerai zaist.

Taigi greiciau keisk nuomone, bei mokinkis zaist pro stylium.

P.S.S. Dabar gali ant manes nepradet varyt, o pats paskaityt internete, nei klausyt

botu nuomones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...