Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi . Šiandieną jums prisatysiu kelis naujus žaidimus. Na , ką sėdėjau prie kompiuterio , ir nėra ką veikti ... Na , sugalvojau paleisti WWE žaidima , bet apie tai šiek tiek vėliau.

Taigi , pristatau jums pirmą tinklalapį : http://wap.tt.lt

Kas jame gero? - O gi tas , kad jame yra pilna muzikos , muzikinių klipų , erotikos [N-18] , Video , muzikos , žaidimų telefoninių , torent`ų , ir pnš.

Kitą žaidimą pristatau , mūsų "Tyron" , adresas : http://wap.tt.lt/tyron

Kas jame gera ? - O gi tas , kad čia nėra tokių nesąmonių , kaip : Sumokėjus kreditus , kad viskas pasistatytų , ir pnš , žaidimas neseniai išleisltas , tad užsukit , prisijungę , jeigu administracija jus pamatys , bus pervesta 10 kreditų , kad galėtumėte pradėti žaidimą.

Kitą žaidimą pristatau , mūsų |WWE" , adresas : http://wap.tt.lt/wwe

Kas jame gero? - O gi tas , kad jis neseniai atidarytas , jūs galėsite pasirinkti savo žaidėją , vykdyti misijas , valgyti , treniruotis , ir panašiai , na viską pamatysite žaidime , pagarbiai žaidimo administracija. Laukiame jūsų!

Be to , vyksta atrankos į moderatorius , dėl to susisiekti per skypę : laurynas148.

P.S2. Į žaidimą įeisite tik per "Opera" naršyklę , arba per mubilųjį telefoną.

Tikslai

Surinkti 100 Pranešimų [+]

Surinkti 200 Pranešimų [-]

Surinkti 10 + R3P [-]

Aš pradėjau žaisti WWE, ir tikrai nenusivyliau, tad ir jūs užeikite. Draugiškas administratorius Laurynas. Yra dienos konkursas. Jūs kovojate ir nugalite pvž: 10 žmonių ir jūs esate konkurse pirmas, tad laimite 5 ar 7 kreditus :)

PC: Intel Core i5 4460 3.2GHz || AMD Radeon R9 280 3GB || 8GB RAM || Cooler Master ATX  2.30 THUNDER 600W PSU || MSI B85M-E45 MB || Zalman Mini Tower T3 korpusas || 1,5TB HDD

 

Laptop (Asus X555LB): Intel Core i5 5200U 2.2 GHz || GeForce GT940M  || 8GB DDR3L RAM || 1TB HDD

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...