Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefono pirkimas.


Katsu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4222 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi jau po 1-2mėn baigiasi mano telefo sutartis ir jau noriu žietis naujo telefo, tai vieną esu išsirinkęs :

Samsung Galaxy Ace

http://www.omnitel.lt/mobilieji-telefon ... 863?ci=850

Rašykit apie šį telefoną atsiliepimus. Aš jį naudočiau : Skambinimui , susirašinėjimui, retkarčiais žaidimams.

Galit siūlyt kitus telefus. Išleist galiu iki kokių 1000-1100LT , bet geriau , kad būtų pigiau, toks kaip Ace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sony Ericsson Xperia Neo V http://www.mobili.lt/lt/telefonai/sony_ ... neo_v.html

Sony Ericsson Xperia Arc S http://www.mobili.lt/lt/telefonai/sony_ ... arc_s.html

Sony Ericsson Xperia Ray http://www.mobili.lt/lt/telefonai/sony_ ... a_ray.html

Sitie neblogi telefonas gal kas patiks tau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Bet aš gausiu didelę nuolaidą ir gerą planą, nes mano tėvai omnitel naudojąsi jau gal apie 7 metus ir aš tėtis, mama, brolis visi esam omnitel'į ir mano ir bratkos telefai ant tėčio užrašyti.

Xperios nelabai man, o iPhone nelabai man irgi.

O iPhone galimybes bandei? Apskritai jį laikei rankose?

Jei ir laike,tai manau kinietiska,nes ziuru labai daug zmoniu pabando kinietiska,o paskui visiem sako jog iPhone sudas, kiti isgirsta ir automatiskai irgi nemegsta iPhone. :D Jau ne viena kart esu su tuo susidures..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet aš gausiu didelę nuolaidą ir gerą planą, nes mano tėvai omnitel naudojąsi jau gal apie 7 metus ir aš tėtis, mama, brolis visi esam omnitel'į ir mano ir bratkos telefai ant tėčio užrašyti.

Xperios nelabai man, o iPhone nelabai man irgi.

O iPhone galimybes bandei? Apskritai jį laikei rankose?

Jei ir laike,tai manau kinietiska,nes ziuru labai daug zmoniu pabando kinietiska,o paskui visiem sako jog iPhone sudas, kiti isgirsta ir automatiskai irgi nemegsta iPhone. :D Jau ne viena kart esu su tuo susidures..

Tai kad tie Iphone visiškai lievi, geriausia jau pirkt kažką iš Nokia n9 bent jau mano nuomonė tokia, o su tuo Iphone baigsis garantinis tu jo nei parduosi nei ką, suduš ekranas , keist neapsimoka tik išmes tokį telefoną.

Kokybiškiausi telefonai tik Nokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet aš gausiu didelę nuolaidą ir gerą planą, nes mano tėvai omnitel naudojąsi jau gal apie 7 metus ir aš tėtis, mama, brolis visi esam omnitel'į ir mano ir bratkos telefai ant tėčio užrašyti.

Xperios nelabai man, o iPhone nelabai man irgi.

O iPhone galimybes bandei? Apskritai jį laikei rankose?

Jei ir laike,tai manau kinietiska,nes ziuru labai daug zmoniu pabando kinietiska,o paskui visiem sako jog iPhone sudas, kiti isgirsta ir automatiskai irgi nemegsta iPhone. :D Jau ne viena kart esu su tuo susidures..

Tai kad tie Iphone visiškai lievi, geriausia jau pirkt kažką iš Nokia n9 bent jau mano nuomonė tokia, o su tuo Iphone baigsis garantinis tu jo nei parduosi nei ką, suduš ekranas , keist neapsimoka tik išmes tokį telefoną.

Kokybiškiausi telefonai tik Nokia.

Kiek esu turejes iPhone'u, visi buvo be garantiju. Ir ekrana teko keist,ir dar kazka.. jokios problemos nematau.. Jei jau taip bijai ismest is ranku ta telefona,tai nusipirk idekla koki 1cm storio :D Siaip pagal idomuma iOS ir Android dabar dominuoja,na o tie Nokia softai jau atgyveno,net nieko gero nekuria jiems,nes neapsimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Bet aš gausiu didelę nuolaidą ir gerą planą, nes mano tėvai omnitel naudojąsi jau gal apie 7 metus ir aš tėtis, mama, brolis visi esam omnitel'į ir mano ir bratkos telefai ant tėčio užrašyti.

Xperios nelabai man, o iPhone nelabai man irgi.

O iPhone galimybes bandei? Apskritai jį laikei rankose?

Jei ir laike,tai manau kinietiska,nes ziuru labai daug zmoniu pabando kinietiska,o paskui visiem sako jog iPhone sudas, kiti isgirsta ir automatiskai irgi nemegsta iPhone. :D Jau ne viena kart esu su tuo susidures..

Tai kad tie Iphone visiškai lievi, geriausia jau pirkt kažką iš Nokia n9 bent jau mano nuomonė tokia, o su tuo Iphone baigsis garantinis tu jo nei parduosi nei ką, suduš ekranas , keist neapsimoka tik išmes tokį telefoną.

Kokybiškiausi telefonai tik Nokia.

Kiek esu turejes iPhone'u, visi buvo be garantiju. Ir ekrana teko keist,ir dar kazka.. jokios problemos nematau.. Jei jau taip bijai ismest is ranku ta telefona,tai nusipirk idekla koki 1cm storio :D Siaip pagal idomuma iOS ir Android dabar dominuoja,na o tie Nokia softai jau atgyveno,net nieko gero nekuria jiems,nes neapsimoka.

Pritariu Vadilai. Reik turėt rankas, o ne pagalius ir tvirtai laikyt. Aš irgi be garantijos pirkau, buvau išmetęs ant asfalto netyčia (nuo dviračio) ir visiškai nieko neatsitiko. Pasitaiko atvejų kai iškrenta, bet reikia saugot, o ne mėtyt į sieną (kaip Nokia 3310). :)

-- 20 Bal 2012, 16:26 --

as pats naudoju IPhone ir nemanau kad kas pralenks nes wisi SE ir galaxy nieko gero galaxy valdymas ganetinai paprastas bet per daug jame visko o kas apie IPhone ner ka prikisti nieko sudetingo valdyme ir daug greitesnis uz tuos visus androidus taip kad siulyciau IPhone ;)nieko geresnio nerasi:)

Taip pat pritariu. Samsung Galaxy S II dar pusė bėdos :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Aš turiu šį Sams Galaxy ace, mane patraukė jo stilius, tiesa pirkau prieš pusę metų, jo pliusai:

1.Gorilla Glass (nesibraižantis stiklas)

2. Grublėtas dangtelis (išgelbėjo 2kartus nuo iškriimo iš rankų

3. Buvau suųlapinęs ekraną sultimis (defekto jokio)

4. buvo nukritęs 3 kartus (Pirmą kartą krito ant trinkelių prie katedros vilniuje, kadangi krito kampu šiek tiek ilinko metalinė apdaila, bet man tai nemaišo defektų nėra po to 2 kartus krito namie ant linoliaumo defektų taip pat nėra: susidariau išvada kad jis gan patvarus.)

5. Muzika groja gan netyliai, radija traukia gerai.

Minusai:

1. galėtu būti greitesnis (nesakau,kad lėtas, ebt iš tiesų jis galėtu šiek tiek greičiau atsirakinėti ir pnš kai paspaudi migtuką)

2. mano didžiausia mėda tik 180MB atminties (333RAM) aš mėgstantis pažaisti jei be programų apytiksliai tilptu 5-10žaidimų, bet aš įsirašęs 6programas kaip FB, A.I.Type Keyboard, visokie editoriai ir t.t. siųnčiantis žaidimus reik žiūrėti ar daug užima, kai kūriu tenka acisakyti

Manau apsimoka tau jį pirkti. Aišku gali pirkti Ace 2 (pusbrolis nusipirko prieš 2d. apžiurėjau) jo gal 2padalomis garsiau groja (menkai garsiau) čiut greitesnis, daug palikta atminties žaidimams t.y. virš 1GB, ryškesnis (klasiokas pirko ace po mėnesio ir nuspirko mobili linija salone tokio pat riškumo tad nžn kaip čia yra, ace 2 naujesnė android sistema, 3,8colio ekranas, ebt ace man gražesnis nes jis labiau vyriškas ir ace2 piktogramos nelabai žiūrisi nes apačioj ir viršuj ekrane yra per dideli tarpai, ace2paveikslėlis dedasi kartu ir ant menu o ace tik ant dekstop'o.

Taigi aprašiau manau išsamiai tikiuosi supratai :) manau tau yra vertingiausia ace arba ace2

jei patvaraus ace, jei labiau žaist ace2

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na bent jau aš žadu pirkt Samsung Galaxy S II patiko kaškaip man jis kaina pakolkas ~1500lt.

Jei jau nusprendei pirkt samsunga androidini, tai jau sita SII ir rinkis, jis bus zymiai geresnis uz tuos Ace.

na jis aišku geresnis, bet aš pirkau iki 1k. ir man tinkamiausias buvo ACE, dar Note geras telefonas,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4222 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...