Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Erepublik Zaisk uz savo sali!


danis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4407 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Noriu jums pristatyti žaidima Erepublik. Žaidimą žaidzia virš 200 tūkstančiu žaidejų

Šis žaidimas nuostabus tuo, jog kiekvienas žmogus gali atstovauti savo šaliai. Ten gali užsiimti kuo tik nori!

Gali būti Kariu,Politiku,Verslininku,Žurnalistu ar net Lietuvos prezidentu!

Taigi, ar padėsi mums apsiginti? Šiuo metu, mums reikalingas kiekvienas žmogus! Jei užsiregistruosi per mano nuorodą tai pasiekęs 10,15,20,25 lygius gausi ginklų iš manęs, taip pat jei ko nesuprasi tai parašyk man privačią žinutę tame žaidime. (Mano nick danisltu)

Ar norėtum prie mūsų prisijungti?

plakatas2.jpg

Nuoroda: http://tinyurl.com/7wt22hj Registruodamasis per nuoroda padėsi saviems, lietuviams, bei gausi papildomai ginklų ir maisto!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Geriau išbandykit E-sim, virtualią pasaulio simuliaciją, naujesnę ir geresnę eRep versiją. Erep kiti žaidėjai jus pralenkę jau 4 metus, be to norint ko nors pasiekti eRep reikia investuoti savo pinigus. E-sim žaidžia intelektuali Lietuvių bendruomenė, o pati Lietuva viena galingiausių pasaulio valstybių. Galėsit būti kariu, verslininku, politiku ar kuo tik sugalvosit.

Štai nuoroda su bounusu:

http://e-sim.org/lan.29903/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4407 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...