djedga

Humman Items

Recommended Posts

Generalinės

Žmogaus elementai yra visi ištirta tyrimų centras. Elementus tam tikros rūšies (cheminiai, magnetiniai, ir tt) reikalauja, kad tos pačios rūšies, kol jie gali būti tiriami gamykloje (ty - minas negali būti tiriami, kol chemijos gamykla yra pastatyta). Tik vienas punktas gali būti tiriami ne už tyrimų centro.

Pagrindiniai daiktai

Pirmoje skiltyje. Šie elementai reikalauti mokslinių tyrimų centras arba tapti unavaible.

70px-Human_item_medpack.jpg

Med Pack

Sveikata pakuotėje. Jūs galite nešiotis 3 iš šių daugiausia (trunka nuo 1 aprašą erdvėje). Refills grubiai 1/3rd jūsų vieneto didžiausio HP. Mano mažas laiko tarpas naudoti, todėl būkite atsargūs, kai juos naudoja srityse su priešais metu.

70px-Human_item_ammopack.jpg

Ammo Pack

Dviviečiai AMMO jums neršti su. Nepadidėja maksimalus pajėgumas AMMO galite pasiimti. Pavyzdžiui, dabar jūs neršti su 500 elektros ammo, 250 ir 250 bazinių AMMO iš pakuotės. Jūs negalite pasiimti amuniciją iš žudo, kol jūs esate žemiau 250. Jūs negalite pasiimti daugiau nei 250 ammo į lauką. Jei respawn (įrašykite ir neršia) You're atgal į 500.

Magnetinės elementai

Šie elementai yra ištirta Reseach centras. Jie reikalauja, kad magnetiniai fabrikas.

70px-Human_item_sensor.jpg

Sensor

Svarbu. Teikia regėjimo linijos už vadas ir suteikia raudonus taškus ant žemėlapio, kai priešas yra šalia jos. Priešai yra taip pat pažymėta plonu spindulių. Kiek galite atlikti priklauso nuo versijos serveris ir serverio parametrus. (Tai visų dalykų, tačiau tai paprastai pastebimas daugiausia dėl daviklių). Paprastai jie nėra kamino, viena iš jų užima vieną aprašą erdvėje. Tais senais laikais, kai jie stos, galima vežti ne daugiau kaip 5 (sukrauti į vieną atsargų vietos). Sensor rodymas yra gyvybiškai svarbi žmogaus komanda išlikimui. Taip pat apie tai, kiek daviklių komanda gali panaudoti, 15 riba. Tai gali būti naudojami net kaip išsiblaškymas pritraukti priešą ugnimi, o Jūsų didesnius vienetus arti in

70px-Human_item_imobilizer.jpg

Imobilizatorius

Įdomus. Metimas tai ne priešų, kad lėtai juos. Kai naudojamas ir tai mirtina įrankis. Galite turėti ne daugiau kaip 2 ir jie stos. Sustos sacrificers savo kūrinių. Beveik visada sukelia momentiniais nužudyti ir žvėrys, jei jie yra mažuma, arba Outgunned. Sunku naudoti efektyviai, bet dažnai verta rizikos, jei esate įgudę su elementą.

Elektros prekės

Šie elementai yra ištirta tyrimų centras. Jie reikalauja, elektros gamyklos.

70px-Human_item_disruptor.jpg

Disruptor

Spindulys žalos handgrenades. Laikinai išjungia priešo pastatus (pvz., bokštų, jie nustoja šaudyti ir keletą sekundžių) ir sunaikins ugnimi grandinių. Labai naudinga praeiti priešų apsiginti. Jie Bounce. Jūs taip pat galite turėti juos savo rankas, kol jie sprogsta, kuris visada šaltis. Jūs galite turėti iki trijų šių ir jos kamino.

70px-Human_item_relocater.jpg

Relocator

Teleport prietaisas. Patalpinkite jį kur nors ir tada naudokite detonatorius thingie ZAP sau, kur įdėjote diską. Labai naudinga išgyventi nemalonių situacijų. Zapping namų yra pigiau nei pirkti naują legionierių kiekvieną kartą. Kitaip tariant, jis gali Jus gyvas ir taupo Jūsų pinigus. Smukimo yra žinoma, kad jei kiekvienas išsikelia Pagrindinis kiekvieną kartą jis bus pavojingas, nes niekas kairėje sustabdyti priešą ir savo komandai yra ne stumti į priekį. Tai gali sukelti sužeidimus.

Cheminiai elementai

Šie elementai yra ištirta tyrimų centras. Jie reikalauja, kad chemijos gamyklos. Tai tiek spindulys žalą, todėl Storm Skydas apsaugo juos nuo pažeidimo. Pavyzdys: audra Ekranuoti maitėda neuždirba nuo minų žalą.

70px-Human_item_demopack.jpg

Griovimo Pack

Puikus įrankis sunaikinti priešo pastatus. Jūs jį ant žemės, ji suteikia dūmai per kelias sekundes ir tada ji sprogsta. Jis gali nužudyti Stulpas į vieną smūgį. Derinti ją su sutrikimus sunaikinti priešo gynybą be getting nukentėti. Taip pat gali būti naudojami lauke, jei jie gerai. Ji griauna jus taip pat, bet ne savo sąjungininkus. Enemies gali jį sunaikinti, kol ji sprogsta, atakuoti jį. Galite turėti ne daugiau kaip vieno šių veiksnių. Kai pateikiami, jie pirmiausia sukurkite dūmų daug, tada jie sprogti.

70px-Human_item_mine.jpg

Minų

Mine. Padėkite jį ant žemės, ji sprogsta, kai priešai atėjo šalia jos. NPK pat padaryti kasyklose sprogti. Jūsų komanda gali taikyti ne daugiau kaip 25 min, tuo pačiu metu, todėl vietoj jų gerai. Jie turi keletą sekundžių ranką sau po dedant. Jie taip pat žala pastatams, kai jie sprogsta, įskaitant savo pastatus. Tavo komandos negali gauti žalos nuo sprogimų taip pat dėl kai kurių serverių, nors visada gauti žalos, kai jūsų minų sprogimo šalia jūsų. Vadai gali naudoti ¹ trinti juos, kad blogai dedamas minas gali būti iš naujo nustatytos tose vietose, kur jie bus veiksmingesni. Norint pasiekti maksimalų efektą, įtraukti juos į chokeholes, ar ilgai žolė. Žolė ne geru, nes dauguma žmonių jį išjungti.

Ripinta IS FOX Clan Forumo

AS tik isverciau i Lietuviu kalba

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele